Pamiętacie jeszcze tytuł Star Wars: Hunters? To nowa gra mobilna tworzona przez studio Zynga. Problem w tym, że pierwsze zapowiedzi mówiły o premierze w roku 2021, tymczasem mamy końcówkę 2023, a premiera znów została przesunięta.

Kiedy premiera Star Wars: Hunters?

W oficjalnym komunikacie twórcy zaserwowali nam standardową formułkę o dążeniu do zaprezentowania fanom najlepszego możliwego produktu oraz trudnej decyzji o przesunięciu premiery gry na rok 2024. Dodali, że z łowcami na arenie spotkamy się „już wkrótce”. Ale patrząc na dotychczasowe perypetie gry, to oddechu nie wstrzymujemy.

Aczkolwiek trzeba też zaznaczyć, że przy odrobinie wysiłku, w grę grać można już teraz, bowiem miała ona swój soft launch w kilku krajach, w tym także europejskich, także mówiąc o przesunięciu premiery, mowa tutaj o oficjalnej premierze ogólnoświatowej.

Obawy o los gry łagodzi także fakt, że co jakiś czas w grze pojawiają się nowe postacie czy inne nowości. Ostatnio też zobaczyliśmy bardzo ciekawy filmik ukazujący proces tworzenia nowego łowcy.

Jak powstawał Charr

W tym przypadku mowa tutaj o trandoshańskim tropicielu imieniem Charr:

Wygląda to naprawdę bardzo ciekawie i wciąż mocno kibicujemy tej gra, także ze względu na może trochę przerysowane, ale bardzo barwne postaci, o których wciąż bardzo chcemy dowiedzieć się więcej.

Star Wars: Hunters

Przypomnijmy, że gra studia Zynga, na być dynamiczną i bardzo emocjonującą o oszałamiającej grafice, w której na arenie ścierają się drużyny, na której składają się 4 postaci.

Star Wars: Hunters będzie dostępna bezpłatnie na Nintendo Switch (członkostwo w Nintendo Switch Online nie będzie konieczne), a także urządzenia z systemami Android oraz iOS.

WIĘCEJ O GRZE

Jeśli już nie możecie doczekać się Star Wars: Hunters, powinny zainteresować Was także te artykuły:

Źródło: link.