Star Wars Celebration dostarcza kolejnych świetnych informacji! Właśnie zapowiedziano 5 nowych książek dotyczących Łotra 1. 

Parę miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że prequelem Łotra 1 będzie książka Catalyst. Jednak wtedy nie znaliśmy ani autora ani okładki, dziś dowiedzieliśmy się tych niewiadomych. Autor takich książek, jak Tarkin czy bardzo dobrze przyjęty Darth Plagueis, czyli James Luceno napisze Catalyst.

13706087_878934585569667_206833426_n

Ujawniono również obrazkowy przewodnik dotyczący Łotra 1, książeczkę z naklejkami oraz plakatami. Dodatkowo dostaniemy książkę, dzięki której będziemy mogli sami skonstruować pojazdy z najnowszego filmu.

Przy okazji panelu pojawiły się też zapowiedzi wielu innych ciekawych tytułów.

Wielką gratką dla fanów będzie z pewnością album z pracami legendarnego Ralpha McQuarriego, w którym znajdziemy nigdy wcześniej nie widziane grafiki koncepcyjne i więcej.
1

Bardzo interesująco zapowiadają się także propozycje wydawnictwa DK, o których pisaliśmy już tutaj >>, a o których dowiedzieliśmy się nieco więcej podczas panelu.

3

Poza tym dostaliśmy także mnóstwo zapowiedzi dotyczących publikacji dla dzieci i młodzieży:

5

4

2

Wszystkie pozycje będą mieć swoją premierę w USA tej jesieni, a polskich oczywiście jeszcze nie znamy, ale i tak chętnie dowiemy się, na które z nich najbardziej czekacie.