Myśleliście, że żartujemy mówiąc o tym, że codziennie będzie nowy konkurs? No to macie kolejny dowód na to, że byliśmy całkowicie poważni 🙂 Tym razem za nagrody podziękowania należą się wydawnictwu Ameet, a jest o co walczyć, bo to mamy dla Was:

3x album Star Wars™ Art: Wizje

Bez-nazwy-1

1x Kompendium Star Wars™

2016-06-17 13_16_56-Kompendium Star Wars™ - Wydawnictwo Ameet

Nadal nie przekonani do udziału? To może lektura recenzji albumu Star Wars Art: Wizje to zmieni!

A teraz, kiedy wszyscy mają ochotę na nagrody, przechodzimy do meritum i zadania konkursowego. Otóż poprzednie dwa konkursy wymagały od Was zaangażowania na Facebooku, tym razem udział w konkursie może wciąż każdy, także osoby w social mediach się nie udzielające. Tym niemniej, jeśli chcecie o nagrody powalczyć, musicie nas przekonać, że naprawdę tego chcecie.

Dlatego też, jeśli marzy Wam się album Star Wars Art: Wizje, musicie zaglądnąć do naszych galerii – tutaj >>, podelektować się przedstawioną tam sztuką, a następnie w komentarzu do swojej ulubionej galerii napisać nam, dlaczego wybraliście akurat ją. Trzy najbardziej przekonujące komentarze nagrodzimy albumami.

Natomiast osoby mające chrapkę na Kompendium Star Wars zapraszamy do lektury bardzo ciekawego newsa – tutaj >>, a następnie chcemy poznać Wasze teorie (umieszczane w komentarzach) na temat pochodzenia Rey. Ale ostrzegamy, te oklepane typu córka Luke’a czy Obi-Wana z pewnością nas nie przekonają, więc puśćcie wodze fantazji – zależy nam na oryginalnych i kreatywnych, niekoniecznie prawdopodobnych teoriach.

Czasu na zastanowienie dajemy Wam dość sporo, bowiem na zgłoszenia czekamy do 3 lipca, a zatem do dzieła!

OTO LISTA LAUREATÓW:

  • Wojciech Konopka
  • Dominika Jakubowicz
  • Anna Pawęzka
  • Marek Wasiński

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem wydawnictwo Ameet.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 20.06.2016 do 3.07.2016 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 4.07.2016, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej przekonywujące komentarza.
7. Nagrody w konkursie to 3x album Star Wars Art: Wizje oraz 1x Kompendium Star Wars.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzcy powiadamiani będą w odpowiedziach do swoich komentarzy.
10. By ubiegać się o jeden z trzech albumów Star Wars Art: Wizje spośród naszych galerii (tutaj >>) wybrać swą ulubioną i w komentarzu  do niej uzasadnić swój wybór – nagrodzimy najbardziej przekonujące uzasadnienia. Natomiast by ubiegać się o Kompendium Star Wars w komentarzu do wskazanego newsa (tutaj >>) należy przedstawić swoją teorię na temat pochodzenia Rey – nagrodzimy najbardziej oryginalną i kreatywną, nawet jeśli będzie ona nieprawdopodobna.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).