Dość niespodziewanie otrzymaliśmy w ostatnim czasie informacje, że prace na planie serialu Skeleton Crew dobiegły końca.

Koniec zdjęć do Skeleton Crew

Wiadomością taką podzielił się na Instagramie George Cottle pełniący na planie funkcję reżysera drugiego zespołu (second unit director). Fakt, że post bardzo szybko zniknął z jego konta zdaje się potwierdzać informacje.

Jest to o tyle zaskakujące, że choć premiera Skeleton Crew zapowiadana była na rok 2023, to o serialu wciąż nie wiemy praktycznie nic, poza bardzo oględnym opisem fabuły oraz faktem, że jego gwiazdą jest Jude Law.

W między czasie pojawiały się także przecieki, że serial może być powiązany z Ahsoką i rozgrywać się w ten samej, nieznanej dotąd części galaktyki, w której znajduje się Thrawn. Aczkolwiek tę część traktować należy tylko jako spekulacje i niepotwierdzoną plotkę.

Skeleton Crew

Przypomnijmy, że serial Skeleton Crew opowiadać będzie o grupie około 10-letnich dzieci z malutkiego świata, które rzucone zostają w wir wielkiej galaktyki i odnaleźć muszą drogę do domu. Akcja serialu rozgrywać się będzie niedługo po Powrocie Jedi. Twórcami serialu są Jon Watts (Spider-Man: HomecomingSpider-Man: Daleko od domu) i Christophe Ford, a gwiazdą Jude Law.

Więcej o serialu

A tutaj inne doniesienia na temat Skeleton Crew:

Źródło: link.