Do kolejnego Star Wars Celebration dzielą nas już niecałe trzy miesiące, a dziś oficjalna strona starwars.com zdradziła pierwszych gości, których spotkać będzie można w Londynie.

Goście Star Wars Celebration Europe 2023

Na ten moment zdradzono przede wszystkich stałych bywalców Celebracji, takich jak Anthony Daniels (C-3PO), Ashley Eckstein (głos Ahsoki Tano w Wojnach klonów, Rebeliantach i Opowieściach Jedi), Matt Lanter (głos Anakina Skywalkera w Wojnach klonów) czy Dee Bradley Baker (głos 200 000 klonów i kolejnego miliona w drodze, a także Parszywej zgrai).

Oczywiście pojawią się też przedstawicie seriali aktorskich jak chociażby Giancarlo Esposito (Moff Gideon z Mandalorianina), jeden z najjaśniejszych punków Obi-Wana Kenobie w osobie Vivien Lyry Blair (czyli młodej księżniczki Lei) oraz inna aktorka z tej produkcji, Indira Varma (Tala Durith).

Oficjalna grafika Star Wars Celebration Europe 2023

Jakiś czas temu ujawniona została też oficjalna grafika promująca największe święto fanów Star Wars, które w tym roku odbędzie się w Europie.

Star Wars Celebration Europe 2023

Przypomnijmy, że Star Wars Celebration Europe 2023 odbędzie się w dniach 7-10 kwietnia w Londynie. A jeśli myślicie, by wybrać się na tę imprezę, to w najbliższy piątek do sprzedaży trafi dodatkowa pula jednodniowych biletów na to wydarzenie. Szczegółów szukać należy na stronie StarWarsCelebration.com

Źródło: link.