Oto wiadomość, na którą wielu z nas czekało! Oficjalnie potwierdzony został czwarty sezon dla serialu Star Wars: Rebelianci.

Z początkiem obecnego sezonu nie było to takie oczywiste, szczególnie wobec pojawiających się informacji o rozpoczęciu pracy nad nową animacją. Jednak wraz z trwaniem sezony, kolejna odsłona serialu stawała się coraz bardziej prawdopodobna. A wczoraj doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia tej, bądź co bądź, dobrej wiadomości.

Co prawda serial ma i swoich zagorzałych przeciwników, jednak mam wrażenie, że większość fanów odnosi się do niego coraz bardziej pozytywnie. Trzeba też przyznać, że choć zdarzają się odcinki słabsze, to ogólnie serial prezentuje zaskakująco wysoki poziom (wyjąwszy może pierwszą część pierwszego sezonu).

No a teraz zacząć można spekulacje na temat nadchodzącego sezonu, nowych (i powracających) bohaterów, oraz przede wszystkim, złoczyńców. Szczególnie ten ostatni temat jest intrygujący. W pierwszym sezonie mieliśmy bowiem Kallusa i Wielkiego Inkwizytora, w drugim Inkwizytorów, Vadera i Maula, w trzecim na pierwszy plan wychodzi zdecydowanie Thrawn. A kto będzie w czwartym? Czy Wielki Admirał otrzyma kolejną szansę na zgładzenie załogi Ducha, czy dostaniemy kogoś zupełnie nowego?

Ciekawym jest też, jak bardzo akcja serialu zbliży się do akcji Rogue One? Kto wie, może z czasem dostaniemy nawet urywki z bitwy o Scarif widziane oczami Hery i spółki?

Wszystkie te pytania pozostaną na razie bez odpowiedzi, ale z pewnością jest na co czekać. A jak tylko pojawiać się będą jakiekolwiek informacje na temat 4. sezonu, na pewno będziemy o nich informować.

A tymczasem zachęcamy do dzielenia się w komentarzach Waszymi spekulacjami i przypuszczeniami na temat czwartego sezonu.