Jon Favreau na łamach Empire Magazine wypowiedział się o nadchodzącym serialu ze świata Gwiezdnych wojen, Księga Boby Fetta i pustce jaka zapanowała na Tatooine po śmierci Jabby.

JON FAVREAU OPOWIADA O NOWYM SERIALU

Premiera Księgi Boby Fetta zbliża się wielkimi krokami. Trzy tygodnie tematu pojawił się pierwszy zwiastun zapowiadający serial o uwielbianym łowcy nagród. Teraz o nowej produkcji na łamach magazynu Empire wypowiedział się Jon Favreau:

Istnieje próżnia po odejściu Jabby. Był on silnym, imponującym przywódcą, rządzącym żelazną ręką i siejącym postrach wśród ludzi. Kiedy wciągasz kogoś takiego z ekosystemu Tatooine – i ogólnie przestrzeni Huttów – pojawia się szansa na stworzenie niezłej gangsterskiej historii.

Chociaż Boba Fett przeżył wiele jako łowca nagród, nie ma doświadczenia w dowodzeniu szajką przestępców, ani zarządzaniu ich siłami. Normalnie nie jest nowicjuszem, lecz ekspertem w większości dziedzin. W tym przypadku jednak próbuje zmienić swoją profesję.

Znakomite widowisko zapowiada też Robert Rodriguez, który odpowiedzialny jest za reżyserię serialu. Twórca krótko opowiedział czego możemy spodziewać się po postaci Boby Fetta:

W tym serialu zobaczymy dużo więcej jego prawdziwego charakteru. Zobaczycie jak wchodzi w tryb barbarzyńcy.

Nowe zdjęcia

A tutaj jeszcze kilka nowych zdjęć z seriali i planu zdjęciowego:

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne artykuły o Księdze Boby Fetta:

Źródło: link, link.