W wywiadzie dla Unilad Adam Driver przyznał, że nie wyklucza powrotu do roli Kylo Rena w kolejnych produkcjach ze świata Star Wars.

ADAM DRIVER POWRÓCI DO ROLI KYLO RENA?

Adam Driver promuje aktualnie film Dom Gucci, w którym wcielił się w jedną z głównych postaci. Podczas wywiadu dla portalu Unilad nie zabrakło jednak pytania o jego rolę w Gwiezdnych wojnach, która niewątpliwie dała mu światową popularność. Jak się okazuje aktor wcale nie wyklucza powrotu do gry w nowych produkcjach z uniwersum Star Wars, argumentując to możliwością pracy ze świetnymi filmowcami.

Nie, całkowicie nie jestem temu przeciwny. Dla mnie jest to medium, które tworzą filmowcy i to co najbardziej mnie interesuje, to praca ze świetnymi twórcami. Niezależnie od skali… ona nigdy nie była dla mnie szczególnie istotna. Zarówno w małych, jak i dużych projektach jest coś ciekawego. Zawsze staram się docierać do ludzi, z którymi pracuję i sprawdzać się w różnych rolach. Nie, zdecydowanie nie jestem niechętny.

Jak na razie Disney nie ma w planach kolejnych projektów z udziałem Drivera. Wypowiedź aktora daje jednak cień szansy na powrót do roli Bena Solo w następnych filmach, czy serialach.

A wy chcielibyście powrotu Adam Drivera do roli Kylo Rena lub Bena Solo?

WIĘCEJ CIEKAWOSTEK ZE ŚWIATA STAR WARS

A oto najgorętsze newsy z ostatnich dni:

Źródło: link, link.