Już niebawem poznamy historie zaprezentowane w komiksach zaplanowanych na marzec oraz kwiecień, a teraz zdradzamy komiksowe plany na kolejny miesiąc! Komiksy Star Wars na maj 2020 to  kontynuacje wszystkich cyklicznych tytułów.

6 maja

Bounty Hunters #4

Okładka komiksu Bounty Hunters #4

Scenariusz: Ethan Sacks
Rysunki: Paolo Villanelli
Okładka: Lee Bermejo
Oficjalny opis: Mając nóż na gardle, cybernetyczny łowca nagród Valance jest coraz bliżej schwytania swej byłej mentorki, Nakano Lash, która porzuciła go lata wcześniej. Ale jaką tajemnicę skrywa Lash, skoro sprawiła ona, że bez mrugnięcia okiem zdradziła całą swą ekipę? Ta tajemnica może umrzeć wraz z nią, jeśli Boba Fett dopadnie ją pierwszy.

13 maja

Doctor Aphra #3

Okładka komiksu Doctor Aphra #3

 

 

Scenariusz: Alyssa Wong
Rysunki: Marika Cresta
Okładka: Valentina Remenar
Oficjalny opis: Oddzielona od swej ekipy, doktor Aphra jest na łasce najemników Ronena Tagge’a. Ale czy w ich szeregach może być zdrajca? I czy Aphra zdoła przechytrzyć wszystkich, zanim ją i jej nowy zespół dopadnie klątwa wisząca nad miastem?

20 maja

Darth Vader #4

Okładka komiksu Darth Vader #4

Scenariusz: Greg Pak
Rysunki: Raffaele Ienco
Okładka: Inhyuk Lee
Oficjalny opis: Vader wciąż dąży do ukarania wszystkich, którzy ukryli przed nim fakt istnienia jego syna. Jednak na Naboo, kiedy jego uwaga z Luke’a, przenosi się na Padmé, Mroczny Lord stawić musi czoła, śmiertelnie niebezpiecznemu wyzwaniu.

27 maja

Star Wars #6

Okładka komiksu Star Wars #6

Scenariusz:Charles Soule
Rysunki:
Jesús Saiz
Okładka:
R.B. Silva
Oficjalny opis:
Moc doprowadziła Luke’a do kogoś, kto wie bardzo dużo o naukach Jedi, jednak to spotkanie na zawsze odmieni Luke’a. Myślał on, że to starcie z własnym ojcem było jego najtrudniejszym testem, ale prawdziwe wyzwania dopiero się zaczynają. Galaktyka potrzebuje Luke’a Skywalkera. A Jedi potrzebuje broni.

Tak właśnie prezentują się komiksy Star Wars na kwiecień 2020, a przynajmniej ich zapowiedzi. Intryguje szczególnie żółty miecz Luke’a, ale i inne zeszyty powinny dostarczyć sporo emocji.

 

 

Źródło: link.