Jeszcze jeden konkurs się nie zakończył, a my już mamy dla was kolejny! Tym razem dotyczyć będzie od dwóch gorących, listopadowych premier – serialu The Mandalorian oraz gry Jedi: Upadły Zakon. Do wygrania będą figurki Funko POP! z każdej z tych produkcji ufundowane przez sklep popvinyl.pl.

Oto wspomniane nagrody:

1x Funko POP! Cal Kestis i BD-1

1x The Mandalorian

JAK ZDOBYĆ NAGRODY?

A jak zdobyć jedną z tych nagród? Zadanie jest całkiem proste, aczkolwiek jak zawsze wymaga kreatywności i wyobraźni…

Czy zastanawialiście się kiedyś, kto wygrał w pojedynku Cala Kestisa i Mandalorianina? My owszem, i choć o obu panach nie wiemy jeszcze zbyt dużo, liczymy że nam  pomożecie i wytypujecie, kto wygrałby taką walkę (oczywiście z uzasadnieniem).

Oto podsumowanie i instrukcja krok po kroku:

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten >>).
2. W komentarzu pod tymże postem napisać, kto wygrałby walkę pomiędzy Calem Kestisem a Mandalorianinem i dlaczego.
3. Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy jedną z figurek ufundowanych przez sklep popvinyl.pl.

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem wydawnictwo Uroboros.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 7.11.2019 do 24.11.2019 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 28.11.2019, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze spośród wszystkich poprawnie zgłoszonych do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to figurki Funko POP! Cala Kestisa z BD-1 oraz Mandalorianina.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o Laureacie będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.
10. By ubiegać się o nagrodę należy:

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten >>).
2. W komentarzu pod tymże postem napisać, kto wygrałby walkę pomiędzy Calem Kestisem a Mandalorianinem i dlaczego.
3. Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy jedną z figurek ufundowanych przez sklep popvinyl.pl.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące odpowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).