Już niebawem poznamy historie zaprezentowane w komiksach zaplanowanych na październik, a teraz zdradzamy komiksowe plany na kolejny miesiąc! Komiksy Star Wars na listopad 2019 to przede wszystkim ostatnie numery serii Star Wars, a także kontynuacje mini serii Jedi: Fallen Order – Dark Temple Target Vader.

6 listopada

Star Wars #74

Okładka komiksu Star Wars #74

Scenariusz: Greg Pak
Rysunki: Phil Noto
Okładka: Phil Noto
Oficjalny opis: Trzy wątki zaczynają się łączyć, gdy rebeliancki plan zniszczenia imperialnej floty zaczyna przybierać realne kształty. Ale czy Luke może zaufać Warbie Calip? Czy Han, Leia i Dar Champion przeżyją starcie z gwiezdnym niszczycielem? I co się stanie, gdy Chewbacca stanie to walki wręcz z samym Lordem Vaderem? A w tle Rebelia rozpoczyna poszukiwania nowego domu, bezpiecznej bazy, w której Imperium ich jej nie dosięgnie.

Doctor Aphra #38

Okładka komiksu Doctor Aphra #38

Scenariusz: Simon Spurrier
Rysunki: Caspar Wijngaard
Okładka: Ashley Witter
Oficjalny opis: Spotkanie z ojcem byłyby dla Aphry szczęśliwe, gdyby nie był napuszonym bufonem mającym na celu odebranie jej stanowiska głównego archeologa Imperium. Oczywiście jej drogi tatuś musi najpierw przeżyć imperialne przesłuchanie, a jak myślicie, którym dwóm psycho-droidom Darth Vader przydzielił to zadanie? No i co się stanie, gdy starożytne ruiny świątyni Jedi rzucą swój złowieszczy urok na samego Mrocznego Lorda Sithów?

13 listopada

Star Wars Jedi: Fallen Order – Dark Temple #4 (z 5)

Okładka komiksu Star Wars Jedi: Fallen Order – Dark Temple #4

Scenariusz: Matthew Rosenberg
Rysunki: Paolo Villanelli
Okładka: Will Sliney
Oficjalny opis: Rycerz Jedi Eno Cordova musi zaryzykować własne życie by odkryć tajemnice Mrocznej świątyni na Ontotho, podczas gdy ontothiańska armia już się zbliża. Czy padawanka Cere Junda zdoła w pojedynkę ją powstrzymać? I kim są zabójczy Strażnicy świątynni i co tak naprawdę ochraniają?

Target: Vader #5 (z 6)

Okładka komiksu Target: Vader #5

Scenariusz: Robbie Thompson
Rysunki: Stefano Landini
Okładka: Nic Klein
Oficjalny opis: Valance został zdradzony, pojmany, a teraz osamotniony. Ale nic nie powstrzyma myśliwego przed dopadnięciem swej ofiary… Dartha Vadera. Ten z kolei na celowniku ma Ukrytą Dłoń, tajemniczy syndykat współpracujący szumowinami, niegodziwcami… i Rebelią. Czy Valance wykorzysta swoje imperialne szkolenie, by uciec, czy też przekona się, że ma więcej wspólnego z Mrocznym Lordem, niż mógłby przypuszczać.

 20 listopada

Star Wars #75

Okładka komiksu Star Wars #75

Scenariusz: Greg Pak
Rysunki: Phil Noto
Okładka: Phil Noto
Oficjalny opis: To OSTATNI NUMER! Czy Threepio zdoła ocalić kamiennych ludzi z K43? Czy Warba jest mistrzynią czy uczennicą i który z czempionów upadnie? I jak wiele z planu Luke’a zostało zawczasu przewidziane przez Vadera?

27 listopada

Doctor Aphra #39

Scenariusz: Simon Spurrier
Rysunki: Caspar Wijngaard
Okładka: Ashley Witter
Oficjalny opis: Jak dotąd doktor Aphra nie zdołała zdobyć informacji na temat lokalizacji nowej, tajnej rebelianckiej bazy, ale to nie powstrzymało rebeliantów przed „zdobyciem” jej… Czy po wszystkich zdradach i podłościach, czy Magna Tolvan żywi do Aphry jeszcze jakiekolwiek uczucia? I czy wobec Vadera kontrolującego jej poczynania, czy Aphra zdradzi Magnę ten jeden, ostatni raz?

Jak widać komiksy Star Wars na listopad 2019 zapowiadają się interesująco. Ze szczególną niecierpliwością czekamy na ostatnie numery serii Star Wars i na to, co twórcy z tej okazji dla nas przygotowali.

Źródło: link.