Jesteście miłośnikami gier bez prądu i to właśnie przy nich lubicie spędzać czas w gronie świetnych ludzi, a do tego jesteście też fanami Gwiezdnych Wojen? Mamy dla was propozycję nie do odrzucenia!

Szukamy nowych graczy

Rzecz dotyczy rewelacyjnej gry karciano-kościanej Star Wars: Przeznaczenie, której towarzyszymy i kibicujemy od samego początku. A jeśli wy nie mieliście jeszcze okazji się z nią bliżej zapoznać (o jej zaletach pisaliśmy tu >>), to błąd. Błąd, który teraz możecie naprawić, a my wam w tym wydatnie pomożemy.

Zależy nam bowiem, by gra rozwijała się jeszcze bardziej, ale to wymaga nowych graczy, więc jeśli jesteście gry choć odrobinę ciekawi, chcecie dać jej szansę i gotowi jesteście podjąć nasze Turniejowe Wyzwanie Przeznaczenia, to szukamy właśnie was!

Turniejowe Wyzwanie Przeznaczenia

Na czym polegać będzie owo wyzwanie i czego będzie od was wymagać? Nie bójcie się, wy musicie mieć tylko chęci i zapał do gry, my zapewnimy całą resztę. Ale po kolei…

Jeśli macie ochotę rozpocząć swoją przygodę z grą Star Wars: Przeznaczenie, a do tego mieszkacie (albo bywacie) w jednym z głównych ośrodków gry – Kraków, Warszawa, Trójmiasto, Wrocław, Kielce, Lublin, Poznań, Bydgoszcz, Andrychów – to dobrze się składa. Wystarczy bowiem, że wyślecie nam maila na adres [email protected], w którym w kilku słowach napiszecie, dlaczego będzie z was świetny materiał na gracza. Jeśli spodoba nam się wasze uzasadnienie (a spodoba się prawie na pewno), wyślemy wam gotową talię do gry Star Wars Przeznaczenie! Oczywiście zupełnie bezpłatnie. Co więcej, nie będzie to byle jaka zbieranina losowych kart, a talia naprawdę solidna, którą z powodzeniem powalczyć można z każdym.

Ale jest też haczyk…

By otrzymać ową talie trzeba przyjść i zagrać w turnieju gry Star Wars: Przeznaczenie. Te organizowane są regularnie w wymienionych wyżej ośrodkach. Oczywiście nie każemy wam z marszu grać w turnieju gry, której zasad nawet nie znacie, dlatego też wcześniej skontaktujemy was z osobami z waszej okolicy, które z przyjemnością nauczą was zasad gry i przygotują do turniejowego debiutu. Konieczne będzie także zarejestrowanie się w systemie rankingowym Galakty (wydawca polskiej wersji gry).

Kiedy już to zrobicie, nie pozostanie już nic innego, jak podjąć nasze wyzwanie i spróbować swoich sił w turnieju. A jeśli uda wam się na nim wygrać choć jedną grę, otrzymana od nas talia stanie się waszą własnością. Ale spokojnie, nawet jeśli za pierwszym razem się nie uda, to będziecie mieli jeszcze dwie kolejne okazje na dwóch kolejnych turniejach. Jeśli po nich wciąż nie poznacie smaku turniejowego zwycięstwa (choć wydaje się to wątpliwe), to jeśli organizator turnieju uzna, że walczyliście godnie, talia także stanie się waszą własnością a wy, mamy nadzieję, staniecie się częścią wielkiej rodziny graczy Przeznaczenia.

A o tym, że składa się ona z naprawdę świetnych ludzi niech najlepiej świadczy fakt, iż akcję tę organizujemy 😉 Dlatego też, mamy nadzieję, że udało nam się was zachęcić i do nas dołączycie!

Pamiętajcie jednak, że ilość talii, które mamy do rozdania jest ograniczona, więc nie czekajcie za długo ze zgłoszeniami!

Oczywiście jeśli coś z powyższych zasad jest niezrozumiałe, to wszelkie pytania słać możecie na [email protected], a my rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Nauka gry i turniej dla początkujących

Mamy też małe post scriptum. Otóż niezależnie od naszej akcji, w najbliższą niedzielę (17.03) w Warszawie odbędzie się nauka gry oraz turniej dla początkujących. Tak również każdy uczestnik otrzyma od organizatorów swoją pierwszą talię na własność i choć w tym przypadku będą to talie bardziej instruktażowe, to gwarantujemy wam, że i tak wszyscy uczestniczy liczyć mogą na przednią zabawę!

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj >> 

 

Mamy nadzieję, że udało nam się zachęcić was skutecznie i już niebawem spotkamy się przy przyjacielskiej partyjce… w końcu to nasze Przeznaczenie…

Podziękowanie

Dziękujemy wydawnictwu Galakta, które zdecydowało się wesprzeć naszą akcję.