Po rocznej przerwie powraca impreza znana jako Piątek Mocy! Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony starwars.com, w tym roku będzie ona wyjątkowa.

Potrójny Piątek Mocy

Przypomnijmy, że podczas odbywających się na całym świecie imprez z cyklu Piątek Mocy debiutowały pierwsze zabawki i inne gadżety związane z nadchodzącym filmem. Oczywiście ubiegłego roku nie wieńczył film spod znaku Star Wars, dlatego też i Piątek Mocy zaliczył roczną przerwę.

Ale w roku 2019 impreza powróci nie ze zdwoją, a z potrójną Mocą!

A to dlatego, że podczas tegorocznego, Potrójnego Piątku Mocy zadebiutują gadżety związane nie tylko z długo oczekiwanym Epizodem IX, ale także z pierwszym aktorskim serialem w uniwersum Gwiezdnych Wojen – The Mandalorian, oraz nową grą, która powstaje przy współpracy EA i studia Respawn – Star Wars Jedi: Fallen Order.

Potrójny Piątek Mocy odbędzie się 4 października, a sprzedaż wszystkich gadżetów rozpocznie się minutę po północy (z czwartku na piątek).

Nie mamy jeszcze informacji, jak impreza ta będzie wyglądać w Polsce, ale mamy nadzieję, że będzie to coś lepszego, niż miało miejsce podczas edycji z 2017 roku.

Oczywiście jeśli tylko czegoś się dowiemy, od razu będziemy was informować.

 

 

Źródło: link.