Poniższy tekst chciałoby się rozpocząć od cytatu z Mistrza Yody (bo to zawsze doby sposób) i powiedzieć…

„There is another…” – Yoda

A dotyczyłoby to kolejnego serialu w uniwersum Star Wars, o którym informacja pojawiła się bardzo niespodziewanie.

Trzeci serial Star Wars

Nie są to co prawda oficjalne doniesienia, ale pochodzą ze źródła (Fantha Tracks), które wielokrotnie potwierdziło już są rzetelność, a to dzięki temu, iż ich informacje bazują na publicznym rejestrze firm w Anglii. To właśnie tam ma być jakoby kręcony nowy serial i tam zarejestrowano nazwę, jaką nosić będzie produkcja – SERIES III PRODUCTIONS (UK) LIMITED. Co ciekawe, nazwa ta zarejestrowana w urzędzie została już 24 października ubiegłego roku.

Oczywiście na ten moment o serialu nie wiadomo absolutnie nic więcej, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa domyślać się można, że będzie to kolejny po The Mandalorian oraz serialu poświęconym Cassianowi projekt, który trafi na platformę Disney+. Nie wykluczone też, że pierwsze informacje na temat serialu pojawią się w kwietniu podczas Star Wars Celebration Chicago.

A do tego czasu spekulacje czas zacząć!

To nie wszystko

Ale na tym nie koniec ciekawych doniesień. Okazuje się bowiem, że dokładnie tego samego dnia, co „produkcyjna” nazwa nowego serialu, w urzędzie zarejestrowana została też nazwa produkcji nowego filmu. Brzmi on E&E INDUSTRIES (UK) LIMITED i spekuluje się, że może być to pierwsza odsłona tworzonej przez Riana Johnsona zupełnie nowej trylogii. Tym niemniej na ten moment wydaje się nam to temat nieco odleglejszy.

Dlatego też powracamy jeszcze do kwestii serialu i pytamy was, o czym/kim chcielibyście by ów serial opowiadał?

Źródło: link.