Serial Star Wars: Resistance wkracza powoli w decydującą fazę. Do końca sezonu pozostały już tylko trzy odcinki, a dziś poznaliśmy ich tytuły oraz krótkie opisy.

Opisy ostatnich trzech odcinków Star Wars Resistance

Oto one:

S01E19Descent (Zejście) – 3 marca

Kiedy wszystkie sekrety wyszły na jaw ekipa Yeagera musi ukrywać się przed szturmowcami szukając jednocześnie sposoby, by skontaktować się z Ruchem oporu.

S01E20No Escape, part 1 (Bez wyjścia, cz.1) – 10 marca

Kaz, Neeku i Torra wcielają w życie plan mający na celu uwolnienie ich przyjaciół. Wszytko schodzi jednak na drugi plan, gdy Kaz staje się świadkiem całej potęgi Najwyższego porządku.

S01E21No Escape, part 2 (Bez wyjścia, cz.2) – 17 marca

Z pomocą Neeku, Kaz tworzy plan, który, choć ryzykowny, może na zawsze uwolnić platformę Colossus spod okupacji Najwyższego porządku.

 

Przyznam szczerze, że opisy te mnie niezbyt mnie przekonują i liczyłem chyba na większe „tąpnięcie” na zakończenie sezonu. Oczywiście dla Kaza bycie świadkiem zagłady swej rodzinnej planety będzie stanowiło ogromny szok (przynajmniej powinno). Pytanie tylko, czy serial dla dzieci tak ciężką gatunkowo tematykę będzie potrafił należycie ukazać. Mam nadzieję, że się miło rozczarują, o czym przekonamy się już niebawem.

 

Źródło: link.