W zależności od preferencji, fani żyją obecnie przede wszystkim oczekiwaniem na Epizod IX, serial The Mandalorian, wznowienie Wojen klonów, grę Jedi: Fallen Order, czy otwarcie parków Galaxy’s Edge. Trzeba przyznać, ze w tym roku działo się będzie mnóstwo. Nic więc dziwnego, że o drugim z aktorskich seriali mówi się na razie bardzo niewiele. Co jakiś czas pojawiają się jednak jakieś ciekawostki. Najnowsza dotyczy postaci K-2SO.

Alan Tudyk o możliwości powrotu

Wczoraj aktor Alan Tudyk, który w Łotrze 1 wcielił się w postać droida K-2SO, udzielił wywiadu portalowi comicbook.com, w którym odniósł się do tematu powstającego serialu. Oto co miał do powiedzenia:

„To prequel, wiec dzieje się wcześniej. Kocham tych chłopaków, naprawdę. Kocham ich. Diego Luna jest jedną z moich ulubionych osób na ziemi. Wiem, co robią i jest to ekscytujące. Sporo o tym rozmawialiśmy.”

Niestety nie jest to jeszcze potwierdzenie udziału Alana, a tym samym K-2SO w nowym serialu, tym niemniej fakt, że aktor jest na bieżąco informowany o tym, w jakim kierunku zmierza serial jest, miejmy nadzieję, znamienny.

Zresztą na tym etapie nikt nie wyobraża sobie chyba nowej produkcji bez uwielbianego (i wykorzystywanego zdecydowania zbyt rzadko) droida.

Cassian Andor

Przypomnijmy, że data premiery serialu o nieznanym na chwilę obecną tytule nie została jeszcze ogłoszona, ale wiadomo, że – tak samo jak The Mandalorian – trafi on na platformę streamingową Disneya, której oficjalna nazwa brzmi od teraz Disney+. A kolei w roli Cassiana Andora powróci znany z Łotra 1 Diego Luna.

WIĘCEJ O SERIALOWYM CASSIANIE

A tutaj inne informacje na temat serialowego Cassiana:

 

 

Źródło: link.