W lutym mamy dla Was wyjątkowej urody box od Eskadra starwars.pl! Nasz nowy wzór koszulki powinien spodobać się fanom łowców nagród, a w szczególności tego najpopularniejszego!

Słynny łowca nagród

Koszulki Bounty Hunter

W tym miesiącu proponujemy Wam trzy wersje kolorystyczne z łowcą nagród. Do wyboru macie stylowy granat, oraz klasyczną czerń i biel, z którą naszym zdaniem świetnie komponują się pozostałe kolory. Natomiast dominujący na wzorze kolor czerwony jest symbolem miłości – naszej do Gwiezdnych wojen – także tej romantycznej, bowiem w tym miesiącu świętujemy Walentynki! Te natomiast kojarzą się z kolorem różowym, co nie umknęło naszej uwadze, ale o tym za chwilę.

KSYWKA NA PLECACH

Koszulki tył

W tym miesiącu poza logiem Eskadry ozdabiającej tył koszulki na waszych plecach, może też znaleźć się Wasza ksywka. Skoro już jesteście częścią rodziny Eskadry starwars.pl to dobrze by było, byśmy wiedzieli jak na Was wołać! Liczymy też, że będziecie publikować zdjęcia w naszych koszulkach na swoich Instagramach z hasztagiem #EskadraStarWarsPL , naszego Insta znajdziecie TUTAJ

PINK SQUADRON

Vlepki różowe Eskadra starwars.pl

Z okazji Walentynek postanowiliśmy wypuścić limitowaną edycję wlepek Eskadra starwars.pl w słodkim, różowym kolorze. Niezależnie czy jesteście zwolennikami Ciemnej, czy Jasnej Strony Mocy w lutym wszystkie wlepki, które do Was trafią będą miały ten kolor! I tylko w lutym!

DRUGA KOSZULKA

Kolejna z eskadrowych tradycji, jaką kultywować będziemy i w najnowszym boxie, to obecność drugiej, tym razem licencjonowanej koszulki. Jej wzór jak zawsze będzie losowy, ale dopasowany tematycznie do wybranej przez was eskadry.

BRELOCZEK

breloczki star wars

Ostatni z fantów, który znajdziecie w boxie w lutym, to także licencjonowany gadżet w postaci breloczka do kluczy. Tutaj także wzór pakowany będzie losowo, ale zawsze dopasowany zostanie do wybranej przez was Eskadry.

Pamiętajcie też, że lutowa Eskadra starwars.pl, choć jeszcze przez jakiś czas dostępna, nie gości u nas na zawsze, a zamawiać ją można tylko do końca miesiąca, który jest nieco krótszy od pozostałych!

Eskadra starwars.pl - box