Jak doskonale zapewne wiecie, na sercu bardzo leży nam dobro gry karcianej Star Wars: Przeznaczenie. Co i rusz angażujemy się w jej promocje, a pod swoje skrzydła bierzemy także co większe krakowskie turnieje. Jako że sezon Mistrzostw Regionów (Regional Championship) trwa w najlepsze, nie może dziwić fakt, że i tym razem mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić graczy z całej Polski (i nie tylko, bowiem są już potwierdzeni uczestnicy zagraniczni) na kolejny wyjątkowy turniej pod nazwą…

50 Twarzy Vadera

To, z czego już od lat słyną krakowskie turnieje – świetna, przyjacielska atmosfera, duża frekwencja (bariera 40 osób powinna zostać z łatwością przełamana) oraz wysoki poziom sportowy – są gwarantowane. Po raz kolejny postaraliśmy się też o fantastyczne nagrody, by 50 Twarzy Vadera uczynić turniejem wyjątkowym.

Ale zanim opowiemy wam o nagrodach, należy wspomnieć o tym, co najważniejsze:

Kiedy? 26.01.2019, godzina 10.30 – start zapisów, 11.00 – start turnieju.

Gdzie? Kraków, ul. Topolowa 52 (pub Boardowa).

Za ile? Wpisowe to 55zł (dla przyjezdnych 5zł zniżki).

W jakim formacie? 6 rund swissa, a następnie TOP8 grane w systemie do dwóch zwycięstw.

Dzięki komu? Dzięki sklepowi Vanaheim.

No i teraz dochodzimy do tego, co tygrysy lubią najbardziej…

Nagrody!

A tych, jak się zaraz przekonacie, jest naprawdę dużo i są wyjątkowo, jak to mówi młodzież, syte!

Regio Kit

Po pierwsze będzie to oczywiście oficjalny zestaw nagród na turnieje rangi Regional Championship. Składa się na niego:

  • karta promo Miecz świetlny Dartha Vadera dla TOP64
  • dwustronna, plastikowa karta promo Matka Talzin/Plo Koon dla TOP16
  • mata do gry dla TOP8
  • zestaw żetonów z Vaderem dla TOP4
  • klaser na karty dla TOP2
  • trofeum dla Mistrza

Box Eskadra starwars.pl

 

Koszuki star wars + fajne dodatki...

Dodatkowo zwycięzca otrzyma box Eskadry starwars.pl ufundowany przez nasz portal.

A czym jest Eskadra starwars.pl? Cieszę się, że zapytaliście 😉 Odpowiedzi znajdziecie tutaj >> i przekonacie się, że to kolejny powód, by grać o pełną pulę!

Pudełka na kości

Firma Safe & Sound ufundowała dla nas trzy pudełka na kości (zdecydowanie najbezpieczniejszy i najwygodniejszy sposób na ich przechowywanie). Trafią one do Mistrza oraz Vice Mistrza regionu krakowskiego oraz osoby, która uplasuje się na pierwszym miejscu po fazie swiss (jeśli będzie to inna osoba niż finaliści) lub do osoby, która zajęła 3. miejsce na koniec turnieju.

Bon oraz tacki do rzucania kośćmi

Firmie Playmaty.pl (robiącej naprawdę rewelacyjne, customowe maty i dice tray’e) z kolei podziękowania należą się za ufundowanie bonu na kwotę 69zł (dla pierwszego miejsca po swissie) oraz aż pięciu tacek do rzucania, które otrzymają zawodnicy z miejsca 3. i 4., najlepszy zawodnik lub zawodniczka z kategorii wiekowej poniżej 12 lat, a dodatkowo osoba, której talia uznana zostanie za najciekawszą oraz ta, która w fazie swiss pokona największą ilość Vaderów przeciwnika (Anakin Skywalker nie wlicza się do tej statystyki).

Customowe promki

Mamy też robione przez nas promki, których całe zestawy otrzymają Mistrz fazy swiss oraz Mistrz całego turnieju (po jednej każdy). Połówki zestawów otrzymają też zawodnicy z miejsca 2. i 3.

Oficjalne promki

Dodatkowymi nagrodami będzie także bardzo duża pula oficjalnych kart promo. Nie będą to może łupy tak wartościowe, jak spot glossy z GQ, ale też nie makulatura, jak promo z impres premierowych. W większości będą to karty z najróżniejszych turniejowych kitów, także każdy powinien znaleźć dla siebie coś fajnego. Promki te będą draftowane od ostatniego miejsca.

Boostery

Oczywiście w sobotę w Krakowie do wygrania będzie też baaaardzo dużo boosterów. Gracze rozparcelują między sobą co najmniej 5 boxów boosterów. Dokładna liczba oraz podział tej części nagród będzie uzależniony od frekwencji, ale każdy uczestnik może liczyć na co najmniej dwa boostery, z czego co najmniej jeden „biały”.

Książki i komiksy

Mając też na uwadze fakt, że 50 Twarzy Vadera będzie świętem nie tylko graczy, ale też miłośników Gwiezdnych Wojen, wśród nagród znajdzie się też sporo książek i komiksów w tej tematyce. Część zostanie rozdana spontanicznie, za szczególne osiągnięcia podczas turnieju, część zostanie rozlosowana.

Ale tak czy inaczej, sobotniego turnieju nikt z pustymi rękami nie opuści!

Dlatego też jeszcze raz gorąco zapraszamy wszystkich graczy!