Rok 2019 może okazać się jednym z najlepszych w historii dla fanów Gwiezdnych Wojen. I nie mam tutaj na myśli tylko Star Wars Celebration w Chicago, aktorskich seriali oraz nowego filmu. W przyszłym roku zostaną w końcu otwarte także dwa parki Galaxy’s Edge. A to co zobaczyliśmy dzięki oficjalnemu blogowi disney’owskich parków, podkręci ekscytację fanów jeszcze bardziej.

Sokół Millennium

Mowa tutaj o zdjęciu gotowego Sokoła Millennium, który już stoi na terenie jednego z parków. Oto jak prezentuje się legendarna kupa złomu w pełnej okazałości:

Oczywiście zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, potwierdza się, że w parkach będziemy mieć do czynienia z czasami nowej trylogii, a więc Sokół na antenę prostokątną.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się też, że statek Hana będzie jedną z dwóch, głównych atrakcji parku, a nosić będzie ona nazwę Millennium Falcon: Smugler’s Run.

STAR WARS GALAXY’S EDGE

Pierwszy z parków, powstający przy kalifornijskim Disneylandzie, otworzy swe podwoje dla zwiedzających już latem 2019 roku. Natomiast Disney World na Florydzie Moc poczują nieco później – późną jesienią 2019 roku. Tym niemniej są to już daty całkiem bliskie, a najwięksi szczęściarze swoje marzenia spełnią już za nieco ponad pół roku.

WIĘCEJ O STAR WARS GALAXY’S EDGE

Więcej informacji na temat starwarsowych parków znajdziecie tutaj:

 

Źródło: odnośnik.