Dawno nie pisaliśmy nic o powstających starwarsowych parkach rozrywki, które nazwane zostały Galaxy’s Edge. Dziś, oficjalna strona starwars.com podała niezwykle ciekawą informację (powołując się na słowa Boba Chapekiem).

John Williams dla Galaxy’s Edge

Otóż w powstających parkach rozrywki będzie można usłyszeć nowe utwory Johna Williamsa, które legendarny kompozytor stworzył specjalnie na tę okoliczność!

Powyżej mamy krótką zapowiedź tego, co czeka odwiedzających już w 2019 roku. Muzykę nagrała Londyńska Orkiestra Symfoniczna w Abbey Road Studios, a na filmie widzimy także zdjęcia z prac trwających na terenie obu parków.

Nazwy atrakcji

Bob Chapek ujawnił także filmiki prezentujące dwie główne atrakcje, a tym samym zdradził ich nazwy.

Pierwsza z nich to Millennium Falcon: Smuglers Run (Sokół Millennium: Ucieczka szmuglerów), która pozwoli zasiąść odwiedzającym za sterami Sokoła i wystąpić w jej z trzech ról (obstawiamy pierwszego pilota, drugiego pilota oraz strzelca).

Druga z atrakcji nazywać się będzie Star Wars: Rise of the Resistance (Gwiezdne Wojny: Ruch Oporu powstaje) i rzuci gości w sam środek epickiej bitwy między Najwyższym Porządkiem a Ruchem oporu.

STAR WARS GALAXY’S EDGE

Pierwszy z parków, powstający przy kalifornijskim Disneylandzie, otworzy swe podwoje dla zwiedzających już latem 2019 roku. Natomiast Disney World na Florydzie Moc poczują nieco później – późną jesienią 2019 roku. Tym niemniej są to już daty całkiem bliskie, a najwięksi szczęściarze swoje marzenia spełnią już za nieco ponad pół roku.

WIĘCEJ O STAR WARS GALAXY’S EDGE

Więcej informacji na temat starwarsowych parków znajdziecie tutaj:

Źródło: link.