Dość niespodziewanie, oficjalna strona starwars.com zapowiedziała rychłą premierę nowego serialu przedstawiającego przygody naszych ulubionych bohaterów w wersji klockowej.

LEGO Star Wars All Stars

LEGO Star Wars: All Stars, bo tak brzmieć będzie tytuł, zadebiutuje już w najbliższy poniedziałek (29.10) na youtubowym kanale Disney XD oraz platformie DisneyNOW. Na serial składać będzie się osiem krótkich odcinków oraz cztery dłuższe, półgodzinne odsłony.

Pierwszych pięć krótkich odcinków wyemitowanych zostanie od poniedziałku (29.10) do piątku (2.11). Tydzień później, w sobotę (10.11) wyemitowanych zostanie wszystkie pięć, wzbogacone dodatkowo o trzy kolejne odcinki.

Po formach króciutkich przyjdzie czas na odcinki półgodzinne. Debiutować będą one w cztery kolejne soboty począwszy od 17.11, do 8 grudnia.

W LEGO Star Wars: All Stars pojawiać się będą wszyscy znani z ostatnich lat bohaterowie i złoczyńcy. Zobaczymy zatem animowane, klocowe wersje Kylo Rena, R2-D2, młodego Hana, Chewiego, młodego Landa, BB-8 czy generał Organy.

A oto krótka zapowiedź LEGO Star Wars: All Stars:

Jak wam się podoba? Zamierzacie dać serialowi szansę?

Źródło: link.