Od jakiegoś czasu zapowiadaliśmy pojawienie się czegoś wyjątkowego, czegoś niezwykłego, czegoś, czego żaden inny portal poświęcony Gwiezdnym Wojnom nie ma, a coś, co wtedy znane były tylko jako Eskadra starwars.pl

Eskadra starwars.pl

Kilka dni temu wszystko stało się jasne, a wy mieliście w końcu okazję przekonać się, czym jest nasza osławiona (jakże szybko się to stało) Eskadra starwars.pl

Jest to tzw. loot box, czyli paczka wyjątkowych gadżetów, z których przynajmniej część dostać można tylko u nas. Oczywiście nasz loot box, czy raczej Eskadra starwars.pl dedykowana jest fanom Gwiezdnych Wojen, bowiem każdy jeden fantastyczny fant, który w niej znajdziecie, ucieszy serce fana. Innymi słowy to jeden wielki FAN, a nawet FUN.

Zawartość

Sercem i duszą Eskadry starwars.pl zawsze (a przynajmniej w najbliższej przyszłości) będzie unikatowa koszulka, którą robimy specjalnie dla was, a której, siłą rzeczy, nie zdobędziecie nigdzie indziej. Co więcej, koszulka ta będzie rewelacyjnej jakości. Jeśli temat jest wam znany „100% bawełny i gramatura 190g/m2” mówi samo za siebie. Jeśli się nie znacie, wierzcie nam na słowo, że równie dobrych jakościowo koszulek ze świecą szukać.

Ale to nie wszystko. W pudełku Eskadry starwars.pl znajdziecie wiele więcej gadżetów licencjonowanych, a także takich, które robimy specjalnie dla was. W niedalekiej przyszłości będziemy nawiązywać współpracę z kolejnymi partnerami, by nasze loot boxy uczynić jeszcze atrakcyjniejszymi. Oczywiście zawsze chętnie wysłuchamy też waszych sugestii i dowiemy się, co wy chcielibyście znaleźć w paczkach.

Jak to działa?

Jeśli podoba wam się to, co mamy do zaoferowania w ramach Eskadry starwars.pl, pozostało tylko zamówić! Ale wcześniej ciekawić was może, jak to działa. Zasady są bardzo proste.

Po pierwsze, jak każdy szanujący się mieszkaniec Odległej Galaktyki, opowiedzieć musicie się po jednej ze stron, bowiem każda Eskadra jest zarówno z jasnej, jak i ciemnej strony Mocy.

Następnie pozostaje już tylko zamówić (warto namówić też do tego kogoś ze znajomych, bowiem przy zamówieniu już dwóch boxów, wysyłka jest całkowicie za darmo) i czekać na swoje zamówienie. Obecną edycje Eskadry zamawiać można do 22 listopada, natomiast wysyłka nastąpi 28 listopada.

Oczywiście Eskadra starwars.pl nie jest jednorazową akcją. Kolejne boxy z nowymi, wspaniałymi gadżetami pojawiać będą się co miesiąc, jednak zakup pierwszego w żadnym razie nie zobowiązuje was do zakupu kolejnych. Jednak jesteśmy przekonani, że Eskadra starwars.pl przypadnie wam do gustu tak bardzo, że nie będziecie mogli doczekać się kolejnych jej odsłon.

Eskadra starwars.pl październik/listopad

A oto przegląd tego, co znajdziecie w premierowym boxie Eskadra starwars.pl

Unikatowa koszulka Sith Happens

 

Druga, losowa, licencjonowana koszulka (wzór uzależniony od wyboru strony Mocy)

Losowy, licencjonowany breloczek Star Wars (wzór uzależniony od wyboru strony Mocy)

Vlepka odpowiedniej Eskadry oraz naklejka starwars.pl

Jeśli podoba wam się to, co zobaczyliście powyżej i uważanie, że 99 zł za wszystkie te fanty jest uczciwa, wręcz okazyjna, czym prędzej zamówcie Eskadrę starwars.pl >>>

Dodatkowo, jeśli jesteście artystami, ilustratorami czy grafikami i chcecie współpracować przy tworzeniu kolejnych edycji Eskadry starwars.pl i naszych unikalnych koszulek, piszcie na [email protected]