Od dziś nikt już nie będzie solo, bowiem do waszych (i naszych) domów trafia Han Solo, do wyboru, na Blu-ray,  Blu-ray 3D lub DVD. Dystrybutorem filmu jest jak zawsze Galapagos.

Han Solo na nośnikach „domowych”

Oto oficjalny opis dystrybutora:

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie wyreżyserowany przez zdobywcę Oscara® Rona Howarda –  twórcę niezapomnianych filmów m.in. Piękny umysł, Apollo 13 i Kod da Vinci, zabiera widzów w podróż w głąb przestępczego półświatka razem z najsłynniejszym przemytnikiem galaktyki – Hanem Solo (Alden Ehrenreich). Odkrywa kulisy spotkania Hana z Chewbaccą (Joonas Suotamo) oraz cieszącym się złą sławą hazardzistą Lando Calrissianem (Donald Glover), a także jego pełną przygód przeszłość u boku ulicznej złodziejki Qi’ry (Emilia Clarke) i kryminalisty Becketta (Woody Harrelson). Film dostępny będzie na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD od 26 września.

Materiały dodatkowe

Materiały dodatkowe ukazują kulisy produkcji. Dają niepowtarzalną okazję, aby przyjrzeć się dyskusji w gronie aktorów, poznać scenarzystów Jonathana Kasdana i Lawrenca Kasdana (Gwiezdne wojny: Część V – Imperium kontratakuje, Gwiezdne wojny: Część VI – Powrót Jedi). Odkrywają historię przyjaźni Hana i Chewiego, przedstawiają Sokoła Millennium i okoliczności, w jakich trafił w ręce Hana Solo. Pokazują kulisy tworzenia filmu i emocjonujących sekwencji akcji, a także osiem niewykorzystanych i rozszerzonych scen.

Dodatki specjalne w wydaniach Blu-ray:

  • Han Solo: Spotkanie filmowej drużyny, Kasdan i Kasdan, Sokół Millennium, Ucieczka z Korelii, Napad na pociąg, Chewie, Jak zostać droidem L3-37, Witamy w forcie Ypso;
  • Wir: Trasa na Kessel;
  • Sceny niewykorzystane.

Dostępne wersje

Film dostępny jest w czterech różnych wersjach:

Steelbook Blu-ray 3D

DVD

Blu-ray 3D

Blu-ray

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na którą wersję się zdecydujecie?

Źródło: link.