Obecnie znajdujemy się na etapie, że jeśli ktokolwiek opuści wzrok choćby na godzinę, to ma zagwarantowane, iż przegapi mnóstwo nowych materiałów z Hana Solo. Oficjalny kanał Star Wars opublikował na YouTubie dwa nowe klipy z nadchodzącego filmu.

Pierwsze spotkanie

Wyżej zamieszczona scena przedstawia moment pierwszego spotkania Hana Solo oraz Lando Calrissiana. Podczas przygotowań do partyjki Sabacca, dwoje – jak się okaże – największych łajdaków w historii Odległej Galaktyki toczy również pasywny bój o prawidłową wymowę imienia tytułowego bohatera oraz nazwy wspomnianej wcześniej gry. Jeśli tego rodzaju chemia pomiędzy Aldenem Ehrenreichem i Donaldem Gloverem utrzyma się przez cały czas trwania filmu, zostaną oni zapamiętani jako prawdziwie wyśmienity duet aktorski.

Beckett, pożegnaj się z rękami…

Drugi z klipów również koncentruje się na oddanych grze bohaterach. Tym razem po dwóch stronach barykady stają Chewie oraz Tobias Beckett, którzy mierzą się w partyjce Dejarika, czyli tzw. „holoszachów”. Co ciekawe, nasz ulubiony Wookiee przegrywa tutaj z mentorem Hana za sprawą identycznego ruchu, który przyniósł mu zgubę w starciu z C-3PO w Nowej Nadziei. Grany przez Woody’ego Harrelsona Beckett może zacząć obawiać się o swoje ręce.

Trzy grosze Jimmy’ego

Do promocyjnej karuzeli Hana Solo swoje trzy grosze dorzucił też Jimmy Kimmel. Gościł on Woody’ego Harrelsona, co było doskonała okazją, by zaprezentować fanom scenę pierwszego spotkania Val i Becketta z Hanem.

Ale to nie koniec. W kolejnej scenie widzimy konfrontację ekipy Becketta z Enfys Nest i jej Maruderami. Oczywiście i tutaj nie mogło zabraknąć humorystycznych akcentów.

Przypomnijmy, że film Han Solo w reżyserii Rona Howarda zadebiutuje w kinach 25 maja. W obsadzie są Alden Ehrenreich (Han Solo), Donald Glover (Lando Calrissian), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke (Qi’ra), Phoebe Waller-Bridge (L3-37), Thandie Newton (Val) oraz Joonas Suotamo jako Chewbacca.

JESZCZE WIĘCEJ „HANA SOLO”

Jak zawsze polecamy wam też inne artykuły dotyczące nadchodzącego filmu:

Źródło: link, link.