Jasna czy ciemna strona mocy!

Z okazji objęcia oficjalnym patronatem największej polskiej grupy fanów uniwersum na facebooku „Gwiezdne Wojny” redakcja starwars.pl zaprasza wszystkich do udziału w dedykowanym konkursie, gdzie każdy będzie musiał podjąć trudną decyzję. Jasna czy ciemna strona mocy? Staniemy wspólnie do walki wraz z tajemniczą Rey czy mrocznym Kylo Renem?

Ale nie wystarczy opowiedzieć się po jednej ze stron, swój wybór trzeba również sensownie uzasadnić, a w ramach tego otwieramy konkurs na wszystkich niezależnie od literackich zdolności. Nie musi to być tekst, ale na przykład zdjęcie, grafika komputerowa czy nawet ręcznie wykonany obrazek. Od was zależy, jak wesprzecie swoją stronę galaktycznego konfliktu. Niech moc będzie z wami!

NAGRODY

1x figurka Funko POP! Star Wars Rey lub Kylo Ren’a (do wyboru przez zwycięzce)

Figurkę Funko POP! ufundował sklep Pop Vinyl

JAK ZDOBYĆ WSPANIAŁĄ FIGURKĘ FUNKO?

1. Należy polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (LOVE – Rey lub WRR – Kylo Ren);
2. W komentarzu pod tym samym postem umieścić uzasadnienie swojego wyboru w dowolnej formie graficzno-tekstowej, zgodnie z punktem 10 regulaminu.

Post jest w zamkniętej grupie, a do której dołączyć można tutaj >> Grupa Gwiezdne Wojny Polska

Na wasze reakcje oraz uzasadnienia czekamy do 14 grudnia 2017 roku!

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem sklep z figurkami Pop! Vinyl Polska.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 05.12.2017 do 14.12.2017 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 15.12.2017, a zwyciężcę jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujący komentarz spośród wszystkich poprawnie zgłoszonych do konkursu.
7. Nagroda w konkursie to figurka Funko POP z serii Star Wars Ostatni Jedi (Rey lub Kylo Ren).
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o Laureacie będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.

10. By ubiegać się o nagrodę należy:

1. Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (LOVE – Rey lub WRR – Kylo Ren);
2. W komentarzu pod tym samym postem umieścić uzasadnienie swojego wyboru w dowolnej formie graficzno-tekstowej (może to być np. zdjęcie, tekst, grafika itp.).

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.

11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).

11. Zwycięzca konkursu – Grzegorz Gruchalski