Ostatni Jedi zadebiutuje już za kilka dni, ale wciąż jest jeszcze czas, by należycie przygotować się na jego premierę, a także zrobić miłą niespodziankę dla swych ukochanych fanów i fanek. A jeśli nawet nie na premierę, to kilka prezentowych inspiracji przyda się na nadchodzące Święta.

Dlatego też wspólnie z toys4boys przedstawiamy kilka gadżetów, które z pewnością każdy fan Star Wars z chęcią dołączyłby do swoich domowych kolekcji.

Coś na ząb

Czy jest coś lepszego od zmyślnych gadżetów Star Wars? Gadżety Star Wars, które pozwolą przygotować nam coś smakowitego. W mym sercu zapalonego foodiesa mają one specjalne miejsce, a w tej materii na brak pomysłowości producentów narzekać na szczęście nie możemy.

Przede wszystkim zakochałem się w rewelacyjnej desce do serów (których jestem fanatykiem prawie tak wielkim, jak samych Gwiezdnych Wojen), która skrywa w sobie wszystkie niezbędne akcesoria do degustacji.

Cudo! I pomimo, że to Szturmowiec, to prezent trafiony w punkt!

Drugą rzeczą, którą w radością widziałbym w swej kuchnią jest zestaw do soli i pierzu w kształcie mieczy świetlnych Anakina (solniczka) oraz Vadera (pieprzniczka). Pytanie tylko, czy wtedy dałoby się skupić na gotowaniu, czy też biegałoby się po kuchni wydając dziwne dźwięki 😉

Elegancka solniczka, na bardziej cywilizowane czasy.

Miłośników śniadaniowego ucztowania z pewnością zainteresowałby toster w kształcie hełmu Vadera, czy też gofrownica, która serwuje nam słodkie, miniaturowe Gwiazdy Śmierci.

Sposób na idealne śniadanie.

No a kiedy chcemy po raz kolejny (przyznajcie się, jaki jest wasz wynik?) zasiąść do oglądanie naszych ukochanych filmów, o odpowiednią oprawę zadba wyjątkowa maszyna do popcornu.

Popcorn w polu zjedzenia za 5 minut.

Gadżety The Last Jedi

Nie można też zapomnieć o gadżetach stricte z nadchodzącego filmu. Jest ich oczywiście multum, ale toys4boys szczególnie poleca szeroką ofertę kubków, która jest już kiedyś wspominaliśmy, są jednym z najbardziej uniwersalnych i najczęściej kupowanych prezentów.

Nie ważne czy będzie to kubek „zwykły”, acz reagujący na temperaturę…

Kubek tradycyjny co do formy.

ceramiczny, trójwymiarowy wyobrażający hełm Kylo Rena

… czy też jeden z termicznych, z Artoo lub pretorianami Snoke’a…

… wybór to będzie zawsze dobry.

Z kolei młodszym fanom, którzy czasami nie przepadają za ciemnościami, spodobać się może bardzo wyjątkowa lampka nocna z bohaterami Ostatniego Jedi.

Świetna lampka nie tylko dla najmłodszych.

Droidy od Sphero

Na koniec zostawiłem sobie to, co najlepsze, czyli gadżety Star Wars z absolutnie najwyższej półki – droidy od Sphero.

Jak może pamiętacie, sam jestem wielkim fanem i szczęśliwym posiadaczemBiBiego” i choć kończy on już powoli dwa lata, to frajdy daje tyle, co na początku.

Jednak nie tak dawno rodzina Sphero się powiększyła, a wy nie jesteście już skazani na BB-8. Zamiast niego wybrać możecie jego filmowego antagonistę, droida Najwyższego Porządku BB-9E

… lub też klasycznego R2-D2.

Zresztą którego byście nie wybrali, zapewniam was, że będzie to droid, którego szukaliście.

Mam też nadzieję, że podobnie będzie z każdym z polecanych gadżetów. Ale jeśli jeszcze wam ich mało zapraszamy na stronę sklepu toys4boys, gdzie wybór jest jeszcze większy!

 

Źródło: link.