Gratka dla kolekcjonerów oraz każdego fana gwiezdnej sagi zbudowanej z klocków. Do salonów prasowych zawitał wrześniowy numer Magazynu LEGO Star Wars, w cenie 10,99 zł, a wraz z nim wyjątkowa mini zestaw LEGO Śmigacza Rey.

Na 34 stronach pisma znajdziemy standardową porcję komiksów, opisy klockowych zestawów, gwiezdne łamigłówki, biogramy znanych bohaterów z uniwersum, różnorodne gwiezdne ciekawostki, megaplakat A3 z bitwą o Scarif oraz gwiezdny plan zajęć.

 

Komiksy

Jakie historie zawiera sierpniowy magazyn? W komiksie „Złodzieje na Jakku” Rey jest świadkiem kradzieży i wyrusza w pościg za dwójką rzezimieszków przez pustynne wydmy Jakku. Ścigani na grzbiecie lugga mają nadzieję dotrzeć do swojego szefa Unkara niezauważeni, ale nie spodziewali się dzielnej złomiarki na ścigaczu.

Komiks „Nie ten statek” odpowiada historię kolejnej z perypetii rodziny Freemakerów, która jest magnesem na wszelkiego rodzaju nieszczęścia. Celem zarobienia kilku kredytów urządzają wielką wyprzedaż, a przez nieostrożność Kordi dochodzi do straszliwej pomyłki — sprzedaży Ognistego Ptaka. Ulubiony statek Zandera trafia w niepowołane ręce. Kordi wyrusza w kosmiczną podróż, aby naprawić swoją pomyłkę.

Śmigacz Rey

Mini zestaw Śmigacza Rey prezentuje się ciekawie i na pewno stanie się wartościowym dodatkiem do kolekcji każdego zbierającego klocki z odległej galaktyki. Łatwy sposób na zebranie miniaturek wszystkich pojazdów z sagi, a co istotne — oszczędny w miejsce.

Następny numer trafi do sprzedaży w 27 października, a dodatkiem do niego będzie wyjątkowa mini zestaw LEGO Śmigacz śnieżny Najwyższego Porządku. Jeżeli nie udało wam się dostać poprzedniego magazynu, warto sprawdzić salony sieci Empik, które często mają w ofercie starsze numery.

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że w sprzedaży w salonach prasowych dostępne są podwójne zestawy numerów z zeszłego roku, a to wszystko w cenie 14,99 zł. Jeżeli ktoś chce uzupełnić swoją kolekcję o zaległe numery, to teraz ma na to świetną okazję.