Gratka dla kolekcjonerów oraz każdego fana gwiezdnej sagi zbudowanej z klocków. Do salonów prasowych zawitał październikowy numer Magazynu LEGO Star Wars, w cenie 10,99 zł, a wraz z nim wyjątkowy mini zestaw LEGO Śnieżny śmigacz Najwyższego Porządku.

Na 34 stronach pisma znajdziemy zabawne komiksy, opisy klockowych zestawów, gwiezdne łamigłówki, biogramy znanych bohaterów z uniwersum, różnorodne gwiezdne ciekawostki, megaplakat A3 dla każdego fana ciemnej strony mocy.

 

Komiksy

Jakie zabawne perypetie bohaterów poznamy w październikowych komiksach? W „Ataku mikromyśliwców” Darth Vader przypuszcza atak z zaskoczenia na rebeliantów skrywających się na Hoth, a używa do niego… mikromyśliwców TIE. Na przeszkodzie jego misternie uknutego planu staje jednak Luke, Han, Chewie i spółka, którzy sami również potrafią zbudować nowe mniejsze i zwinniejsze myśliwce.

W komiksie „Najlepszy konstruktor” Zander Freemaker bierze udział w wielkim konkursie o miano najlepszego konstruktora w galaktyce. Jest on faworytem o ten wyjątkowy tytuł, ale jego podstępny przeciwnik nie zamierza pozwolić mu tak łatwo wygrać. Czy Zander sprosta wyzwaniu i pokona przeszkody? O tym przeczytacie w październikowym magazynie LEGO Star Wars.

Śmigacz Rey

Mini zestaw Śnieżny śmigacz Najwyższego Porządku prezentuje się znakomicie, jak na 44 klocki model jest szczegółowy i na pewno stanie się wartościowym dodatkiem do kolekcji każdego zbierającego klocki z odległej galaktyki. Łatwy sposób na zebranie miniaturek wszystkich pojazdów z sagi, a co istotne — oszczędny w miejsce.

Następny numer trafi do sprzedaży 28 listopada, a dodatkiem do niego będzie wyjątkowa mini zestaw LEGO Kanonierka HMP. Jeżeli nie udało wam się dostać poprzedniego magazynu, warto sprawdzić salony sieci Empik, które często mają w ofercie starsze numery.

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że w sprzedaży w salonach prasowych dostępne są podwójne zestawy numerów z zeszłego roku, a to wszystko w cenie 14,99 zł. Jeżeli ktoś chce uzupełnić swoją kolekcję o zaległe numery, to teraz ma na to świetną okazję.