Jeśli sięgniecie pamięcią do 6 grudnia zeszłego roku przypomnicie sobie, że z okazji Mikołajek mieliśmy dla Was kilka fajnych konkursów. Było to bardzo fajne, dlatego też postanowiliśmy uczynić z tego tradycję i także w tym roku przygotowaliśmy dla Was kilka(naście) prezentów!

Pierwszym z nich jest konkurs, w którym nagrody zawdzięczamy wydawnictwu Uroboros, a są to egzemplarze ich najnowszej powieści z nowego kanonu Star Wars, czyli:

3x Utracone Gwiazdy

konkurs Utracone Gwiazdy

Przy tej okazji tradycyjnie już urządzamy małe wybory. Tym razem chcemy, byście wskazali, która z dotychczas wydanych w Polsce, samodzielnych (stąd brak Koniec i Początek, będącej częścią trylogii) powieści podobała Wam się najbardziej.

Głosy należy oddać za pośrednictwem Facebooka w taki sposób:
1. Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (Like – Tarkin, Love – Lordowie Sithów, HaHa – Nowy Świt, Wow – Kompania Zmierzch, Sad – Dziedzic Jedi, Angry – Mroczny Uczeń);
2. Na początku komentarza, napisać wybrany przez siebie tytuł,
3. A następnie swą odpowiedź krótko uzasadnić.

Wszystko jasne? No to do dzieła! ?

Wśród wszystkich prawidłowych zgłoszeń wybierzemy te, które spodobają nam się najbardziej, a ich autorów nagrodzimy. Konkurs trwa od 6.12.2016, do 26.12.2016.

Lista laureatów:

  • Martyna Kupczewska
  • Michał Decyk
  • Tomasz Błaszczak

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem wydawnictwo Uroboros.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 6.12.2016 do 26.12.2016 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 28.12.2016, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze poprawnie zgłoszone do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to 3x książka Utracone Gwiazdy.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzcy powiadamiani będą w odpowiedziach do swoich komentarzy.
10. By ubiegać się o nagrodę należy:

a) Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (Like – Tarkin, Love – Lordowie Sithów, HaHa – Nowy Świt, Wow – Kompania Zmierzch, Sad – Dziedzic Jedi, Angry – Mroczny Uczeń);
b) Na początku komentarza, napisać wybrany przez siebie tytuł;
c) A następnie swą odpowiedź krótko uzasadnić.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).