Brytyjska Poczta Królewska po raz kolejny dołącza się do gwiezdnego szaleństwa w związku ze zbliżającą się premierą następnej odslony Gwiezdnej Sagi. Z tej okazji wypuszcza ona specjalną linię znaczków pocztowych Star Wars. Jeśli zamierzacie przesłać komuś plany Gwiazdy Śmierci to dobrze opatrzyć je odpowiednim znaczniem!

Prezentują one wizerunki postaci ze wszystkich trzech trylogii. Jest ich łącznie osiem, dostępne są w zestawie, a zobaczymy tam m.in. Maz Kanate, C-3PO, Chewbacce, R2-D2, BB-8, najwyższego wodza Snoke’a wraz z karmazynowym Pretorianinem, K-2S0 oraz nowe maskotki każdego młodocianego (i nie tylko) fana, czyli Porgi. Za grafiki na znaczkach odpowiada Malcolm Tween, a te podobno skrywają ukryte szczegóły widoczne jedynie pod światłem UV.

Same znaczki…

Znaczki w sprzedaży dostępne będą od 12 października, a zamawiać można je już dziś na stronie poczty. Jest to towar limitowany, a więc każdy potencjalny kupiec powinien zaopatrzyć się w nie jak najszybciej.

… to nie wszystko

Oczywiście kiedy już ma się w swojej kolekcji znaczki, trzeba je odpowiednio wyeksponować. Na szczęście Brytyjska Poczta Królewska pomyślała i o tym, a kolekcję znaczków będzie można eksponować albo w eleganckiej ramce, albo na droidzim stojaku:

Zatem którą opcję wybieracie?

Źródło: link.