Bycie fit zawsze było zdrowe, na szczęście w ostatnich latach, stało się ono także modne. Ale dopiero teraz bycie fit niesie w sobie prawdziwą Moc. A to dlatego, że firma Onnit przygotowała akcesoria do ćwiczeń inspirowane Gwiezdnymi Wojnami.

Mata do jogi

Ta mata do jogi ma szansę stać się ulubioną dekoracją w waszym domu. A jeśli dodatkowo jesteście fanami, czy wręcz fanatykami jogi (nie, nie Yody), to będzie też to bardzo przydatny gadżet.

Niestety mata nie jest tania. By móc na niej ćwiczyć trzeba przygotować się na wydatek niemal 65$.

Piłka lekarska

Tutaj z kolei mamy piłkę do ćwiczeń (jest to chyba coś zbliżonego, to znanych z lekcji WFu piłek lekarskich). Nie wygląda ona może przesadnie efektownie, ale mimo wszystko ucieszyłaby z pewnością każdego fana Gwiezdnych Wojen i treningów siłowych.

Tutaj cena jest jeszcze okazalsza i wynosi niemal 75$.

Kettlebell

A to chyba najbardziej efektowna część kolekcji, czyli ciężary do ćwiczeń zwane kettlebellami, a w Polsce znane też jako giria (w teorii nie jest to dokładnie to samo, ale wystarczająco blisko, by nazw tych używać wymiennie). Tutaj są to już sprzęty (i ciężary) dla zaawansowanych. Boba Fett waży bowiem 50 funtów, Szturmowiec 60 funtów, a Vader 70 funtów, czyli w okolicach 20-30 kg.

Niestety ceny też do najlżejszych nie należą. Najlżejsza z nich to 150$, a dochodzą aż do prawie 200$.

Tym niemniej miło, że także w kwestii sprzętów do ćwiczeń fan Gwiezdnych Wojen znaleźć może coś dla siebie. A jeśli i wam się to podobało, to sprawdźcie inne fajne Gadżety >>

Źródło: link.