Premiera Ostatniego Jedi zbliża się wielkimi krokami, a już niedługo zapewne ujrzymy pełny i ostateczny zwiastun filmu. Wielu prognozuje, że może to już być nawet najbliższy piątek. Niemniej do tego czasu musimy raczyć się małymi skrawkami z kolejnego epizodu, które różnymi drogami trafiają do sieci.

Dzisiaj jest to ekskluzywne zdjęcie udostępnione przez Yahoo, które przedstawia Rey podczas treningu na skarpie skalnej wysepki. Nie zdradza ona niczego poza tym, że możemy liczyć na estetyczne morskie pejzaże z planety Ahch-To.

Do sieci zawędrowała również ciekawa grafika na której po raz pierwszy widzimy wykadrowane z prawdopodobnie samego filmu maszyny kroczące Najwyższego Porządku AT-M6. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się bardzo klimatycznie i świetnie nadawałaby się na plakat promocyjny. Po lewej stronie grafiki, tuż nad parą droidów widać tajemniczą salę, która na pierwszy rzut oka przypomina tę ze Świątyni Jedi na Corusant. Czyżby był to fragment wizji Rey lub wspomnień Luke odnoszących się do upadku odbudowanej akademii?

Film Gwiezdne Wojny Ostatni Jedi w reżyserii Riana Johnsona zagości na ekranach polskich kin już 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: link.