Rogue One, który w polskich kinach zadebiutował 15 grudnia (a na świecie 16) nie zwalnia tempa i wciąż pnie się w górę zestawień przychodów w box office.

Już teraz film ma na koncie ponad 700 mln dolarów, aczkolwiek nie ma jeszcze pełnych danych z noworocznego weekendu. Tym samym film awansował na #10 miejsce najbardziej dochodowych filmów roku. Natomiast jeśli po uwagę brać wpływy tylko z USA, to Rogue One zajmuje już #2 miejsce, a wyprzedzenie liderującej animacji Finding Dory jest bardzo realne.

W Polsce także jest nieźle, bowiem od swej premiery film utrzymuje się na pierwszym miejscu w rankingu box office, a w dwa pierwsze weekendy (z których jeden był świątecznym) film zarobił ponad 4 mln dolarów.

Oczywiście film Garetha Edwardsa pewnie jeszcze długo będzie piął się we wszystkich zestawieniach, wszak na ekranach jest dopiero niewiele ponad 2 tygodnie, zatem kwoty, które parę miesięcy temu przewidywaliśmy, wciąż są jak najbardziej realne, a i tytuł najbardziej dochodowego filmu roku powinien paść łupem nowego filmu spod znaku Star Wars.

A Wy jak bardzo przyczyniliście się dobrego wyniku finansowego produkcji, czyli ile razy już byliście w kinie na Łotrze 1?