Dla wielu osób wakacje, to czas odpoczynku i ładowania baterii, jednak dla graczy Star Wars: Przeznaczenie sezon trwa w najlepsze i praktycznie co weekend mają oni co najmniej jeden turniej rangi „store championship”. A my, jako wielcy entuzjaści tej gry nie mogliśmy pozostać bierni i postanowiliśmy objąć patronatem turniej organizowany w krakowskim sklepie Vanaheim.pl i uczynić go Najlepszym turniejem Przeznaczenia EVER! Dlatego już w najbliższą sobotę (15.07) zapraszamy was do królewskiego miasta Krakowa, gdzie odbędzie się turniej „Najcenniejsza Zdobycz” (niezbędne szczegóły znajdziecie tutaj >>).

A co czyni ten turniej najlepszym? Jeśli mało wam wspaniałej atmosfery i rywalizowania z jednymi z najlepszych graczy w Polsce, przygotowaliśmy też dla was niezwykle wartościowe nagrody, o które zawalczyć będzie mógł każdy. Oto one:

Jak na każdym turnieju rangi Store Championship, także tutaj do wygrania będą następujące nagrody:

TOP1 – pamiątkowe drewniane trofeum z nadrukiem oraz karta bye na dowolny turniej regionalny w 2017 i 2018 roku
TOP 2 – plastikowa karta promo Kaptian Phasma (eng)
TOP 4 – gumowa mata do gry z Kapitan Phasmą
TOP 8 – kartonowe pudełko na karty/kości
Dla każdego – karta promo „Najlepszą obroną…” (pl)

Ale to dopiero początek! Oto bowiem nagrody dodatkowe, które udało nam się zgromadzić, a które rozdawać będziemy w sobotę (15.07) i kategorie, w których będą przyznawane:

NAJORYGINALNIEJSZA TALIA

Osoba, która na turnieju grać będzie najoryginalniejszą talią otrzyma wyjątkowe, niezwykle funkcjonalne pudełko na talię, kości i żetony ufundowane przez firmę AlterKami. Dodatkowo pudełko zostanie ozdobione wybranym grawerem.

NAJLEPSZY STRZELEC

Za najszybsze wyeliminowanie postaci przeciwnika w przekroju całego turnieju – wyjątkowa, customowa mata ze Szturmowcem (bo to w końcu najlepsi strzelcy w galaktyce ) przygotowana przez playmaty.pl, a ufundowana przez portal starwars.pl.

GIRL POWER

Dla najwyżej sklasyfikowanej uczestniczki turnieju – unikalna, robiona na zamówienie i według naszego projektu mata ufundowana przez Playmaty.pl

NAJWIĘKSZY KREZUS

Dla gracza, który w jednej grze zgromadzi najwięcej zasobów – zestaw tokenów od Micro Art Studio.

NAJWIĘKSZY KYLO

Dla najbardziej narzekającego gracza turnieju (głosowanie uczestników) – PROMO Kylo Ren (z Q1) ufundowany przez StarWars.pl

NAJLEPSZY CZESKI FILM

Za najdziwniejsze, nietypowe i nieszablonowe, acz niekoniecznie skuteczne  zagranie – jedyny i niepowtarzalny złosyn Tunskensky Najezdnik! Tutaj fundatorem także jest jest nasz portal, a dokładniej Naczelny.

NAJWIĘKSZY PECHOWIEC

Starym, krakowskim zwyczajem mamy też nagrodę pocieszenia dla ostatniego uczestnika turnieju – butelkowane paliwo do myśliwców TIE wprost z piwniczki Naczelnego 😉

Alternatywnie ostatni zawodnik może też zdecydować się na matę z Vaderem od Playmaty.pl

LOTTOMAT

Kilka nagród zostanie też rozlosowanych wśród wszystkich uczestników. Będą wśród nich zestaw tokenów od Micro Art Studio oraz mata z Vaderem od Playmaty.pl. A także druga mata lub butelkowane paliwo TIEów, w zależności od tego, co wybierze NAJWIĘKSZY PECHOWIEC.

Do tego będzie też rozdanych oczywiście sporo boosterów oraz dodatkowych kart legendarnych.

Także sami widzicie, że jeśli gracie w Przeznaczenie, w sobotę po prostu musicie być w Krakowie! Aczkolwiek pozostało jeszcze tylko kilka wolnych miejsc, więc zgłaszajcie się czym prędzej. Wszelkie szczegóły znajdziecie w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1874595709532429/

A zatem do zobaczenia i niech wygra najlepszy!