Nie samymi książkami, czy serialami człowiek żyje. A dla wielu fanów Gwiezdnych Wojen gry to nieodzowny element tego uniwersum. Mamy tutaj pełen przekrój, jeżeli chodzi o rozgrywkę. Od gier strategicznych, przez nieśmiertelne cRPGi czy coraz to nowe gry mobilne. A jak wiadomo w grach mobilnych bardzo łatwo zaimplementować kolejne zmiany i tym samym wzbogacić rozgrywkę.

Jednak na sam początek zapraszamy, abyście przeszli na nasze gamingowe strony Mocy! Mamy dla Was do dyspozycji:

Zielona Strona Mocy klub dostępny dla osób posiadających konsolę Xbox One.

Niebieska Strona Mocy to grupa dla posiadaczy PlayStation 4.

Najprościej będzie dołączyć z poziomu samej konsoli. Serdecznie zapraszamy każdego kto lubi grać w gry z Odległej Galaktyki. Do czasu premiery Battlefronta II, zawsze istnieje opcja na umówienie się większą grupą do rozgrywki w pierwszą część tej gry.

Powracając do gier mobilnych, a dokładniej Galaxy Of Heroes, zapowiedziane jest sporo zmian!

Po pierwsze w lipcu to rasa uroczych Ewoków opanowała kantynę. Oprócz reworku grafik i umiejętności  Ewoków obecnych już w grze, dostaniemy do dyspozycji również trzech nowych przedstawicieli tej rasy.

  1.  Potężnego wojownika, opierającego się na uderzeniach krytycznych i ukrywaniu się przed przeciwnikami – Wicket.
  2.  Mędrca Ewoków, który bazuje na buffowaniu swoich sojuszników i ogłuszaniu przeciwników – Logray.
  3. Mocarnego wojownika, typowego tanka, który bazować będzie na asystowaniu w atakach – Paploo.

Oprócz tradycyjnych eventów dla nowych postaci, pojawiać się będą flash eventy znane z okresu, kiedy było można wzmacniać sobie Eskadre Feniksów. Dodatkowo będzie również czasowo ograniczony podwójny drop z misji, gdzie można zdobyć shardy obecnych misiowatych w grze. Być może po zebraniu wszystkich ewoków, będzie można z nich złożyć przyzwoity skład na arenę.

Oprócz Ewoków do gry zawitają zupełnie nowe tryby rozgrywki.

Dziennik bohatera: Luke Skylwalker

Będzie to tryb, w którym będziemy towarzyszyć chłopcu z farmy wilgoci na Tatooine, aż do czasu, gdy stał się on bohaterem Sojuszu Rebeliantów.

Jaka będzie nagroda? Możliwość odblokowania nowego wcielenia Luke’a: Commander Luke Skywalker. Szczegółów odnośnie nowej postaci nie ma jeszcze udostępnionych.

Oprócz tego zapowiedziane są również bitwy terytorialne, które po statkach i rajdach gildyjnych, przeniosą nas na zupełnie nowe rodzaje rozgrywki! Nie możecie się doczekać? Bo ja na pewno!

Więcej szczegółów o nowościach w tej grze znajdziecie tutaj.

I jeszcze z nowości, tak żeby was zbytnio nie zanudzić 😉

Każdego gracza Galaxy of Heroes, który poszukuje ekipy do wspólnego grania, zapraszamy do naszej nowo powstałej gildii: Mobilna Strona Mocy.