Kilka dni temu portal MakingStarWars.net miał dla nas bardzo ciekawy SPOILER (na razie niepotwierdzony), dotyczący imion dwóch postaci z nadchodzącego filmu o Hanie Solo.

Jeśli nie macie ochoty poznawać podobnych informacji, sugerujemy zaprzestanie czytania.

Ale jeśli nadal tu jesteście, to dowiecie się, że jeśli wierzyć przeciekom, pierwsza z postaci, najwyraźniej żeńska, nazywać się będzie Mother Proxima (Matka Proxima). Postać ta ma spore szanse być kukiełką czy rodzajem droida, bowiem plotki donoszą, że za jej sterowanie odpowiada Dave Chapman, czyli jeden z dwóch „kierowców” BB-8 z Przebudzenia Mocy.

Druga postać nazywać ma się w filmie Val i także tutaj dostajemy kilka dodatkowych informacji. Otóż okazuje się, że w niektórych scenach z jej udziałem uczestniczyli kaskaderzy, więc w grę wchodziły jakieś sceny akcji. Do więcej, informatorzy MakingStarWars.net twierdzą, że rola Val jest jedną z lepiej opłacanych. Może się zatem okazać, że Val będzie ekranowym imieniem Emilii Clarke.

Fil w reżyserii Phila Lorda i Chrisa Millera zadebiutuje 25 maja 2018 roku. W obsadzie są Alden Ehrenreich (Han Solo), Donald Glover (Lando Calrissian), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Thandie Newton, Michael Kenneth Williams oraz Joonas Suotamo jako Chewbacca. Film wciąż nie ma oficjalnego tytuły, aczkolwiek Kathleen Kennedy sugerowała, że możemy go poznać tego lata.