Na wstępie ostrzegamy, że informacje i zdjęcia, które znajdziecie poniżej zawierać mogą SPOILERY, także dalej czytacie już na własną odpowiedzialność.

Jakiś czas temu pisaliśmy już, że w The Last Jedi prawdopodobnie zobaczymy nowy statek Kylo Rena. Nie chodziło jednak o flagowy niszczyciel (czy Mega Niszczyciel), a myśliwiec, który miał być wzorowany na TIE Advanced, którym latał sam Darth Dziadek… Tfu, Darth Vader.

Dziś w jednym z niemieckich sklepów internetowych uruchomiona została przedsprzedaż nowych pojazdów Hot Wheels towarzyszących filmowi The Last Jedi. Poza Niszczycielem, wyglądającym na klasę Imperial oraz myśliwcem TIE Najwyższego Porządku, widzimy tam także trzeci myśliwiec, który z dużym prawdopodobieństwem jest nowym statkiem Kylo Rena.

O ile faktycznie można dopatrywać się pewnych podobieństw do myśliwca Vadera z Nowej Nadziei, to jednak nowy pojazd najbardziej przypomina chyba znane z Powrotu Jedi TIE Interceptory.

Jak podoba Wam się taka konstrukcja? I czy myślicie, że Kylo/Ben zasiądzie w którymś momencie za sterami statku swego ojca? Dajcie znać w komentarzach.