Od 1 do 4 czerwca swoje podwoje otworzy nowa impreza na festiwalowej mapie Polski i Europy – Warsaw Comic Con. Całość odbędzie się w ogromnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Strefa Star Wars

Warto odnotować, że na Warsaw Comic Con fani Star Wars poczują się jak ryby w wodzie. Szykowana jest ogromna strefa Star Wars, w której znajdą się się nie lada atrakcje dla adeptów Mocy w każdym wieku. Jednym z kąsków wartych uwagi jest replika bojowego X-winga w skali 1:1!

Stoisko redakcji starwars.pl

Portal starwars.pl jest oficjalnym partnerem imprezy. Na naszym stoisku będziecie mogli spotkać przedstawicieli redakcji przez 4 dni Comic Conu. Oprócz tego będzie można pograć w różne planszówki i karcianki starwarsowe oraz wkręcić się do kolejnego odcinka na naszym youtubowym kanale, jeśli kogoś najdzie taka ochota.

Warsaw Comic Con

Imprezy towarzyszące

Po więcej informacji na temat Warsaw Comic Con zapraszamy na oficjalną stronę i profil imprezy na FB:

O Ptak Warsaw Expo

Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej. Ponad 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w 6 nowoczesnych halach, a także 500 000 m2 zewnętrznej powierzchni wystawienniczej i 15 000 miejsc parkingowych.

Znakomita lokalizacja – sąsiedztwo Warszawy, świetny dojazd trasą S8 i bliskość lotniska Chopina (zaledwie 10 minut samochodem) – stwarza dobry klimat do spotkań biznesowych oraz zapewnia doskonałą frekwencję na imprezach. Specjalnie z okazji Comic Conu z centrum Warszawy będą jeździć na targi bezpłatne autobusy.