Wczoraj mieliśmy dla Was złe wieści związane z przyszłoroczną Celebracją, a raczej jej brakiem, ale dziś, zamiast martwić się na zapas, skupiamy się na tym, co czeka nas już 13-16 kwietnia bieżącego roku. Z Lucasfilm napływają bowiem coraz to nowe informacje na temat gości i paneli, które pojawią się podczas Star Wars Celebration w Orlando.

Goście

A zatem kogo będzie można tam zobaczyć, z kim zrobić zdjęcie i od kogo dostać autograf? Z aktorów pojawią się między innymi: Peter Mayhew (Chewbacca), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Felicity Jones (Jyn Erso), Ian McDiarmid (Sheev Palpatine), Jimmy Vee (R2-D2 w Przebudzeniu Mocy oraz The Last Jedi), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Alan Tudyk (K-2SO), Ray Park (Darth Maul) czy Daniel Logan (młody Boba Fett). A z mniej znanych spotkać będzie można również Matta Wooda (General Grievous), Angusa MacInnesa (Dutch Vander/Gold Leader), Paula Blake’a (Greedo), Garricka Hagona (Biggs Darklighter) czy Tima Rossa (Admirał Ackbar). Pojawią się także aktorzy podkładający głos bohaterom Rebeliantów: Vanessa Marshall (Hera Syndulla) oraz Taylor Gray (Ezra Bridger).

Panele

Ale przecież znani i lubiani goście to jedno, ale być może najważniejsze podczas imprezy są panele. Już w piątek (14 kwietnia) na scenie pojawi się stojąca na czele Lucasfilm Kathleen Kennedy wraz z reżyserem The Last Jedi – Rianem Johnsonem. Możemy więc spodziewać się mnóstwa ciekawych informacji na temat nadchodzącego filmu oraz, jeśli wierzyć spekulacjom, pierwszego teasera filmu.

Podobnie jak przed rokiem, swój panel dostanie także serial Star Wars: Rebelianci, a jego współtwórca Dave Filoni na pewno będzie miał na scenie wielu ciekawych gości. Jest tutaj na co czekać, bo w zeszłym roku „Rebeliancki” panel był jednym z ciekawszych, głównie za sprawą kanonizacji pewnego niebieskoskórego admirała. Panel serialu zapowiedziany jest na sobotę (15 kwietnia).

W Orlando nie zabraknie również atrakcji dla miłośników gier, ze swoimi produkcjami pojawi się tam bowiem EA. Poza produkcjami znanymi i lubianymi, dowiemy się także zapewne czegoś więcej o nadchodzących grach, w tym przede wszystkim, o Battlefroncie 2.

To tyle, jeśli chodzi o atrakcje na ten moment potwierdzone, ale wiemy, że ciekawych paneli i znanych gości będzie z pewnością dużo, dużo więcej, a my będziemy informować Was o nich na bieżąco.