Poznaliśmy już rozkład eventów na marzec w grze Galaxy of Heroes. A co za tym idzie wiemy, w jakiej kolejności pojawią się członkowie Szwadronu Feniksów! Ale po kolei.

Najpierw zacznijmy od tego, że kto jeszcze nie odblokował postaci Imperatora Palpatine’a ma szansę na zdobycie shardów. Od dziś przez tydzień będzie można wziąć udział w evencie Upadek Imperatora. Macie już przygotowany squad do walki z Sheevem?

Następny jest event z Chopperem. Tutaj już od dziś, aż do 7 kwietnia będzie mogli walczyć w trzech trybach.

  • Tier 1: Za każdą ponowną walkę będzie można uzyskać 1 shard Choppera!
  • Tier 2: Za pierwszą walkę zyskamy Materiał Umiejętności, za kolejne po 1000 kredytów.
  • Tier 3: Za pierwszą walkę otrzymamy Materiał Omega, a za kolejne 1000 kredytów.

Czyli jak widać każdy ma szansę odblokować droida, aby skompletować całą Eskadrę Feniksów. A skoro o Feniksach mowa, to również dziś rusza event z Herą Syndullą. Tutaj już nie będziemy mieli tak dużo czasu, bowiem event Dostawa i Sabotaż zakończy się w sobotę 11 marca. A do zdobycia będą nie tylko shardy z pilotką Ducha, ale standardowo również kredyty. Zapowiada się ciekawie, prawda? A to jeszcze nie koniec!

Kolejny w kolejce jest Kanan, którego event Widmo Jeden będzie aktywny od 16, do 18 marca. Po nim przyjdzie czas na Straż Honorową, gdzie zdobyć będziemy shardy do odblokowania Zeba. Event z walecznym Lasatem dostępny będzie od 23 do 25 marca.

Ale to nie wszystkie Widma, prawda? Ezra i event Praktyka czyni mistrza, będzie dostępny dla graczy od 30 marca, do 1 kwietnia. A jak już wiadomo na samym końcu będzie Sabine z jej Sztuką Niszczenia trwającą od 6, do 8 kwietnia.

Jak można zauważyć, twórcy gry rozpieszczają graczy licznymi eventami, gdzie będzie można odblokować nowe postacie! Bardzo dobry ruch moim zdaniem.

Oprócz tego w międzyczasie będą występować również takie wydarzenia jak:

  • Omega Battle: Coruscant i Empire
  • Assault Battle : Potęga Militarna
  • Szmuglowanie Droidów

Marzec i początek kwietnia będzie obfitował w bardzo wartościowe eventy, na które warto zwrócić uwagę i zapisać sobie, żeby ich nie przegapić.

Osobiście czekam na eventy z Zebem i Sabine, ale ciekaw jestem, jak będzie się komponować ze sobą cały Szwadron Feniksów. Czy przygotowano już odpowiedź na potęgę jaką było dodanie Darth Nihilusa do gry? Zobaczymy!

Dodatkowo dla osób (które jeszcze nie należą) szukających porad od polskich graczy Galaxy of Heroes zapraszam na grupę na Facebooku: tutaj. To miejsce idealne do dyskusji o grze 😉

A Wy na którą postać z Rebeliantów nie możecie się doczekać? Dajcie znać w komentarzach!