Wydaje się, że dopiero co konkursem świętowaliśmy 5000 fanów naszego fanpage’a na Facebooku, a dziś przybył nam już kolejny „tysiączek. No ale skoro z okazji „5000” rozdawaliśmy nagrody, to „6000” nie może być gorsze!

Nagrody są dwie. Po pierwsze dowolna (np. taka jak poniżej)

Koszulka ze sklepu starwars.pl

konkurs starwars.pl

A po drugie ufundowana przez wydawnictwo Uroboros

Książka Koniec i Początek: Dług życia

By powalczyć o te nagrody musicie zaglądnąć na naszego Facebooka, odnaleźć post konkursowy (dla ułatwienia dodamy, że znaleźć można go tutaj >>), a następnie w komentarzu napisać, ilu „Lubisiów” nam życzycie i dlaczego 🙂 Nagrodzimy najciekawsze życzenia, takie wiecie, od serca 😉 Konkurs trwa od 6.03.2017, do 19.03.2017!

Laureatami konkursu zostali:

Ziemowit Skwara (koszulka)
Katarzyna Matlak (książka)
oraz
Michał Kowynia (nadprogramowa nagroda specjalna od redaktora naczelnego)

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem wydawnictwo Uroboros oraz sklep starwars.pl.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 6.03.2017 do 19.03.2017 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 21.03.2017, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze poprawnie zgłoszone do konkursu.
7. Nagrody w konkursie dowolna koszulka z oferty sklepu starwars.pl oraz książka Koniec i Początek: Dług życia.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzcy powiadamiani będą w odpowiedziach do swoich komentarzy.
10. By ubiegać się o nagrodę należy skomentować post konkursowy (ten >>) piszą, ilu „Lubisiów” nam życzycie i dlaczego. Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).