W ostatnich dniach sporo ciekawych nowości pojawiło się dla graczy Star Wars: Przeznaczenie.

RANKING

Po pierwsze, po tygodniach przygotowań, Galakta uruchomiła ranking graczy. Od teraz każdy organizator może zadbać, by jego turnieje były sankcjonowane, a tym samym, uczestnicy mogli na nich zdobywać (i tracić) punkty rankingowe. A co, poza oczywiście nieśmiertelną sławą, one zapewniają? Polski wydawca zapowiada liczne nagrody dla graczy uczestniczących w sankcjonowanych turniejach (w marcu mają być to unikalne, akrylowe znaczniki zasobów, obrażeń i osłon). Ponadto, po zakończeniu każdego sezonu, 32 najwyżej sklasyfikowanych graczy zostanie zaproszonych na prestiżowy Turniej o Puchar Galakty. Pierwsza taka impreza odbędzie się już w czerwcu w Krakowie.

DUCH REBELII

Jednak graczy najbardziej ucieszyła chyba zapowiedź nowego dodatku – Duch Rebelii – i przedpremierowych imprez go promujących.

Odbędą się one 1 i 2 kwietnia prawdopodobnie we wszystkich większych miastach, w których gra się w Przeznaczenie. Podczas trwania imprez nabyć będzie można boostery nowego dodatku (w cenie około 49zł za 3 sztuki), a także zdobyć trzy wyjątkowe karty promocyjne. Jednak by to zrobić, w czasie wykonać trzeba będzie specjalne zadania.

I tak, by zdobyć alternatywną wersję Szturmowca Śmierci trzeba będzie podczas jednej akcji zadać przynajmniej 4 obrażenia dystansowe lub przybyć na imprezę z dodatkową talią. Czerwone ulepszenie Overkill zdobędzie każda osoba, która kupi trzy boostery, lub dowolnym momencie jednej ze swoich gier posiadać będzie 6 zasobów. Natomiast nowe wsparcie – Command Shuttle – powędruję to uczestników, którzy rozegrają przynajmniej dwie gry po stronie bohaterów, lub dwie gry po stronie złoczyńców.

Zapowiada się to wszystko bardzo ciekawie, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że do kwietnia już bardzo niedaleko. I nie, nie jest to Prima Aprilis.

A jeśli wasze kolekcje wciąż wymagają jeszcze uzupełnień, albo już dziś chcecie zamówić nowy dodatek, to zapraszamy Was do jednego z naszych zaprzyjaźnionych sklepów: