Wczoraj, z okazji zbliżającej się premiery filmu, w siedzibie Lucasfilmu w San Francisco odbyło się kilka mini-eventów. Wśród nich znalazł się wcześniej przez nas wspominany panel z aktorami transmitowany na żywo na Twitterze i Facebooku, podczas którego pokazano nowy klip z filmu oraz zorganizowano małą wycieczkę po siedzibie studia:

https://www.youtube.com/watch?v=mELTEDCcHm8

Oprócz tego, po wszystkim zorganizowano zamknięty dla prasy pokaz wybranych 28 minut z Łotra 1. Wielu z gości postanowiło podzielić się wrażeniami na swoich twitterowych profilach. Póki co wszystkie opinie są pozytywne i wygląda na to, że K-2S0 kradnie show w każdej scenie, której się pojawia. Zobaczcie sami, co mają do powiedzenia dziennikarze obecni na pokazie:

Dla bardziej dociekliwych na łamach USA Today pojawiła się nieco bardziej dogłębna i spoilerowa recenzja, którą przejrzeć możecie tutaj.

Każdy tego typu artykuł sprawia, że oczekiwanie na premierę filmu staje się katorgą. Na szczęście pozostały już niecałe 2 tygodnie i również dołączymy do szczęśliwego grona osób, które widziały już film.