Kolejna z postać z Rouge One jest już dostępna w mobilnej grze Galaxy of Heroes. Jak pisaliśmy wcześniej, dostępny jest też Shoretrooper, Scarif Rebel Pathfinder, jak również również Bistan, Chirrut i Baze Malbus. A teraz do ich grona dołączył również droid z załogi R1, sam K-2SO.

I macie 97,6 % szans na odblokowanie go za darmo! No dobrze, tylko się droczyliśmy, bo szansa jest 100%. Wystarczy się zalogować jeszcze dzisiaj, aby potrzymać swojego K-2SO do skompletowania drużyny, która pozwoli wykraść plany Gwiazdy Śmierci.

screenshot_2016-12-08-18-44-53

Oprócz tego, z K-2SO związany jest event, który trwać będzie jeszcze przez ponad 8 dni. Tam możecie zdobywać dodatkowe shardy, co pozwoli Wam na ulepszenie swojego droida, bowiem uzbieranie ok. 10 shardów dziennie nie jest wielkim wyzwaniem.

Ciekawym dodatkiem jest fakt, że jako szóstą postać można wybrać jedynie K-2SO na dość wysokim poziomie. Daje to możliwość poznać możliwości postaci bez zbędnego levelowania go. Przyznam również, że jak na postać dobrze zadbali o jego animacje i porusza się całkiem zgrabnie, zupełnie jak na trailerach i spotach filmu!

Niestety postać ta jak i event, dostępny jest na razie tylko dla posiadaczy Androida, osoby grające na iOS nie doświadczą  możliwości walki tym „nawróconym” droidem.

screenshot_2016-12-08-18-26-32

Ale jest na co czekać. Zaraz po zakończeniu eventu z K-2SO, rozpocznie się nowy, tym razem z nikim innym, jak Jyn Erso! Lista nagród pozwala sądzić, że będzie to taki sam event, jak w przypadku Shoretroopera. Jakość nagrody będzie zależeć od zajmowanej rangi, więc nie każdy odblokuje bohaterkę rebelii po zakończeniu wydarzenia.

A Wy już graliście używają K-2SO i też już nie możecie doczekać się czasu, kiedy Jyn będzie dostępna do gry? Dajcie znać w komentarzach.