Idąc dalej za mikołajkowym ciosem, mamy dla Was następny konkurs – ale Was rozpieszczamy!

Tym razem do wygrania jest coś, czego jeszcze u nas nie było, a mianowicie świetna obudowa na telefon z oferty Caseable.pl. Zwycięzca będzie mógł wybrać jeden z poniższych wzorów:

baron-von-3po big-chew-1 sir-yodington-1 victorian-wars

Teraz pewnie zastanawiacie się, co należy zrobić, by zgarnąć tę nagrodę? Wystarczy, że odwiedzicie naszego Facebooka i pobawicie się w świętego Mikołaja – pamiętacie, jak w szkole podstawowej losowało się osobę, której zrobi się prezent? U nas będzie podobnie 😉 A oto ze szczegółami, co należy zrobić:

1. Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją wybierając obudowę, która podoba Wam się najbardziej (Like –Grafika zbiorcza, Love – Chewie, HaHa – Yoda, Wow – C-3PO);
2. W komentarzu napisać, jakiej postaci z uniwersum Star Wars najchętniej zrobilibyście prezent mikołajkowy i co by to było.

Wśród wszystkich prawidłowych zgłoszeń wybierzemy to, które spodoba nam się najbardziej, a jego autora/autorkę nagrodzimy . Konkurs trwa od 8.12.2016, do 25.12.2016.

Ale to nie wszystko! Caseable.pl przygotowała dla Was jeszcze jedną niespodziankę – rabat 5zł na cały asortyment! Ważny będzie on do 15.12.2106, a by z niego skorzystać, przy zamówieniu wystarczy wpisać kod rabatowy: STWRS16

Laureatem konkursu został:

Vaclav Potasnik

A teraz przejść można już do części oficjalnej, a zatem oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem firma Caseable.pl.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 8.12.2016 do 25.12.2016 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 27.12.2016, a laureata(-tkę) wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujący komentarz stanowiący poprawne zgłoszone do konkursu.
7. Nagroda w konkursie to twarda obudowana na telefon z motywem Star Wars z oferty Caseable.pl.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzcy powiadamiani będą w odpowiedziach do swoich komentarzy i/lub w wiadomościach prywatnych.
10. By ubiegać się o nagrodę należy:

a) Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją wybierając obudowę, która podoba Wam się najbardziej (Like –Grafika zbiorcza, Love – Chewie, HaHa – Yoda, Wow – C-3PO);
b) W komentarzu napisać, jakiej postaci z uniwersum Star Wars najchętniej zrobilibyście prezent mikołajkowy i co by to było.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureata (-tkę) konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesującą i/lub oryginalną wypowiedź.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).