Jak zapewne na tym etapie się już przekonaliście, mamy ogromną słabość do sztuki inspirowanej Gwiezdnymi Wojnami, a być może jeszcze większą do tej, która Gwiezdne Wojny inspiruje, czyli do koncepcyjnych wizji, które kreują niejako finalny wygląd powstających filmów. Dlatego też tak bardzo ucieszyło nas, gdy wydawnictwo AMEET wydało niesamowity album Wizje twórców. „Star Wars™: Przebudzenie Mocy”. A Was zapewne ucieszy, że w naszym nowym konkursie takie są własnie nagrody!

3 x album Wizje twórców. „Star Wars™: Przebudzenie Mocy”

Wizje twórców. Star Wars: Przebudzenie Mocy

By powalczyć o jedną z nagród należy wziąć udział w zabawie, którą zdążyliście już chyba całkiem polubić, a mianowicie wybory Waszej ulubionej, nowej postaci z Przebudzenia Mocy (wszak album Wizje twórców. „Star Wars™: Przebudzenie Mocy” przedstawia historię tworzenia wizualnej koncepcji najnowszego epizodu właśnie).

Głosy należy oddać za pośrednictwem Facebooka w taki sposób:
1. Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (Like – Rey, Love – Poe, HaHa – BB-8, Wow – Finn, Sad – Kylo Ren, Angry – Captain Phasma wraz z nowymi szturmowcami, w szczególności TR-8R vel FN-2199);
2. Na początku komentarza, napisać wybrany przez siebie tytuł,
3. A następnie swą odpowiedź krótko uzasadnić.

Łatwe, proste i przyjemne, czyż nie? ?

Wśród wszystkich prawidłowych zgłoszeń wybierzemy te, które spodobają nam się najbardziej, a ich autorów nagrodzimy. Konkurs trwa od 4.11.2016, do 20.11.2016.

Oto lista laureatów:

Paweł Napierski
Filip Szczerba
Piotr Wawrzyniak

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem wydawnictwo AMEET.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 4.11.2016 do 20.11.2016 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 21.11.2016, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze poprawnie zgłoszone do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to 3 albumy Wizje twórców. „Star Wars™: Przebudzenie Mocy”.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzcy powiadamiani będą w odpowiedziach do swoich komentarzy.
10. By ubiegać się o nagrodę należy:

a) Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (Like – Rey, Love – Poe, HaHa – BB-8, Wow – Finn, Sad – Kylo Ren, Angry – Captain Phasma wraz z nowymi szturmowcami, w szczególności TR-8R vel FN-2199);
b) Na początku komentarza, napisać wybrany przez siebie tytuł;
c) A następnie swą odpowiedź krótko uzasadnić.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).