W tym jakże ciekawym, choć momentami lekko satyrycznym cyklu przedstawiać będziemy Wam teorie na temat Najwyższego Wodza Snoke’a, jego „prawdziwej” tożsamości i/lub powiązań z innymi bohaterami. Nie wszystkie pewnie będą prawdopodobne, ale z pewnością wszystkie będą ciekawe lub przynajmniej zabawne. Dzisiejsza należy do tych, które są po prostu ciekawe, ale raczej nie mają racji bytu, a według niej Snoke to… /ALE ZANIM PÓJDZIE OSTRZEGAMY, ŻE JEŚLI PONIŻASZ TEORIA OKAŻE SIĘ PRZYPADKIEM PRAWDZIWA, WSZYSTKO PONIŻEJ BĘDZIE SPOILEREM!/

*werble budujące napięcie*

tumblr_inline_nygmxiqe2v1slinzq_1280

Tak. Jeden z internautów znalazł powiązania pomiędzy Najwyższym Przywódcą, a Ezrą Bridgerem z Rebeliantów. Chcecie wiedzieć jakie? Zapraszam niżej.

screen-shot-2016-04-01-at-10-41-18-am

Przede wszystkim autor teorii zaznacza, że w czasie trwania serialu Ezra jest piętnastolatkiem, czyli podczas Nowej Nadziei jest prawie w wieku Luke’a i Lei. Oznacza to, że w Przebudzeniu Mocy również ma się tak, jak bliźniaki, a wiek Snoke’a jest nieznany. W następnych epizodach dowiadujemy się, że Ezra jest winny śmierci swoich rodziców, jak bardzo chciałby być taki jak Anakin, gdy Ahsoka opowiada mu o nim. Słyszymy głos Maula namawiający Ezrę do przejścia na Ciemną stronę Mocy, a jakby tego było mało, nagle dostajemy to:

ezra-lightsaber

Któż jeszcze ma taki miecz? Wiadomo, Kylo Ren. A czy wiemy skąd on go ma? Zapewne Snoke pokazał mu jak taki zrobić. W trailerze widzimy niepewność Ezry, więc bardzo możliwe, że to właśnie on skonstruował takie urządzenie, a potem pokazał Mistrzowi Ren.

ezra-bridger-sith-holocron-star-wars-rebels-dark-side

Jest jeszcze jedna ciekawostka. Mianowicie człowiek, który wysnuł teorię zakłada, że Sabine i Ezra będą mieli dzieci. Jednak Ezra powtórzy dokładnie to samo, co Anakin – z obawy o ich stratę przejdzie na Ciemną Stronę i zabije dzieci i żonę. A słyszeliście w którychś z filmów cokolwiek o załodze Ducha? Nie? Dlatego, że wszystkich zabił Ezra. Wszystkich. Został ranny po pojedynku z którymś z ocalałych, byłych przyjaciół i pozostał w ukryciu, dopóki nie był na tyle silny, by objąć władzę absolutną.

maxresdefault

Jest też rozwinięcie tej teorii, które jest chyba najbardziej absurdalne. Otóż Sabine zdążyła ukryć swoje dziecko.

Na Jakku.

Dziewczynkę.

Rey.

Nie, nie wierzę.

A co Wy o tym sądzicie? Czy według Was Rebelianci zakończą się takim mrocznym akcentem? Dajcie znać w komentarzach! Do następnego i niech Moc będzie z Wami! 🙂