Dzięki portalowi Jedi Bibliothek poznaliśmy właśnie tytuły, a także krótkie opisy pozostałych odcinków pierwszej części 3. sezonu serialu Star Wars Rebels, czyli popularnych Rebeliantów.

Oto one, aczkolwiek miejcie na uwadze, że zawierać mogą one SPOILERY:

3×07 „Imperial Supercomandos” (5.10.2016)

Sabine, Ezra oraz Fenn Rau udają się do obozu Obrońców Concord Dawn, by zbadać, dlatego urwał się z nimi wszelki kontakt. Na miejscu okazuje się, że baza została opanowana przez Mandalorian lojalnych wobec Imperium.

3×08 „Iron Squadron” (19.10.2016)

Ezra i Sabine łączą siły, by poskromić młodego iniezwykle zdolnego pilota oraz jego towarzyszy, których brawura kosztować może życie. Okazuje się jednak, że jest to jedyny sposób, w jaki obronić mogą oni swój dom.

3×09 „The Wynkahthu Job” (26.10.2016)

Rebelianci muszą podjąć współpracę z bezlitosnym piratem, by zdobyć transport broni, który może ogromnie pomóc ich sprawie. Misja okazuje się jednak znacznie niebezpieczniejsza, niż się początkowo wydawało.

3×10 „An Inside Man”

W poszukiwaniu informacji na temat nowej broni Imperium, Ezra i Kanan włamują się do imperialnej fabryki na Lothal. Jednak by się z niej wydostać, będą musieli oni zaufać wrogowi.

3×11 „Visions and Voices”

Prześladowany przez wizje Maula, Ezra musi przemierzyć galaktykę w poszukiwaniu sposoby na zerwanie ich więzi. Aczkolwiek by to uczynić, będzie musiał wziąć udział w dziwnym rytuale.

Szczególnie odcinek 10 zapowiada się interesująco, bo być może to właśnie wtedy doczekamy się jakichś nieśmiałych nawiązać do wydarzeń przedstawionych w Rogue One. Jak myślicie?