Już jutro swoją oficjalną, ogólnopolską premierę będzie miała kolejna książka z uniwersum Star Wars, a mianowicie Mroczny Uczeń wydany nakładem wydawnictwa Uroboros. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze tej świetnej książki  (o tym, że jest świetna dowiedzieć możecie się z naszej bezspoilerowej recenzji >>)!

Mroczny Uczeń x2

star-wars-mroczny-uczen-b-iext43234020

Z tej okazji znów mamy dla Was małą zabawę. Otóż książka, jak zapewne wiedzieć i widzicie na okładce, opowiada przygody Asajj Ventress i Quinlana Vosa,  my chcemy wiedzieć, którą z tych postaci wolicie.

Głosy oddajemy za pośrednictwem Facebooka w taki sposób:
1. Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>)odpowiednią emotikoną/reakcją (Love – Asajj, HaHa – Quinlan);
2. Na początku komentarza, napisać wybraną przez siebie postać,
3. A następnie swą odpowiedź krótko uzasadnić.

Łatwe, proste i przyjemne, czyż nie? ?

Wśród wszystkich prawidłowych zgłoszeń wybierzemy te, które spodobają nam się najbardziej, a ich autorów nagrodzimy jedną z dwóch książek! Konkurs trwa od 11.10.2016, do 30.10.2016.

LAUREATAMI KONKURSU ZOSTAJĄ:

Halina Kurzewska

Błażej Zyglarski

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem wydawnictwo Uroboros.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 11.10.2016 do 30.10.2016 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 2.11.2016, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze poprawnie zgłoszone do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to dwa egzemplarze książki Mroczny Uczeń.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzcy powiadamiani będą w odpowiedziach do swoich komentarzy.
10. By ubiegać się o nagrodę należy:

a) Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>)odpowiednią emotikoną/reakcją (Love – Asajj, HaHa – Quinlan);
b) Na początku komentarza, napisać wybraną przez siebie postać,
c) A następnie swą odpowiedź krótko uzasadnić.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).