Rebelianci nie zwalniają tempa, a nowe informacje odnośnie sezonu trzeciego pojawiają się praktycznie każdego dnia. Tym razem poznaliśmy tytuły kolejnych odcinków.

A brzmią one następująco:

„Imperial Supercommandos” (premiera 5.11)
„Iron Squadron” (premiera 19.11)
„The Wynkahthu Job” (premiera 26.11)

O ile w przypadku początkowych odcinków, tytuły dać mogły całkiem niezłe pojęcie, czego z grubsza dotyczył będzie dana odsłona, o tyle teraz, nie jest to już tak oczywiste. Weźmy chociażby owych imperialnych superkomandosów. Może oczywiście chodzić o oddziały Mandalorian służących Imperatorowi, jednak ja mam dziwne przeczucie, że różnie dobrze chodzić może o dziwne, nie widziane wcześniej droidy bojowe, które na chwilę pojawiły się w zwiastunie (a które zobaczyć możecie na zdjęciu powyżej).

Co prawda logiczniejszym byłoby, by stanowiły one tytułowy Żelazny Szwadron, ale ja obstawiam, że pod tą nazwą kryć się będą jednak wspomniani Mandalorianie.

Ale czym może być wynkahthuńska robota, nie mam już zielonego pojęcia, aczkolwiek tak się zastanawiam… Dave Filoni nie raz sugerował, że serial Rebelianci i nadchodzący film Rogue One mogą być ze sobą subtelnie powiązane, a historie tam opowiadane mogą się delikatnie przenikać. A że data premiery ostatniego z powyższych trzech odcinków jest już bardzo bliska premiery filmu, kto wie, może w odcinku zobaczymy na przykład Sawa Gerrerę lub samą Jyn Erso.

No ale gdybanie gdybaniem, a my możemy na razie tylko czekać…